27 Kasım 2022 Paz

ÜNYE-AKKUŞ-NİKSAR YOLU NE ZAMAN YAPILACAK

YOLUN KENARINA YIĞILAN ÇAKIL TEHLİKE OLMAYA DEVAM EDİYOR

ÜNYE-AKKUŞ-NİKSAR YOLU NE ZAMAN YAPILACAK?

YAZ DÖNEMİNDE KÖYÜNE TATİLE GELENLERE EZİYET ÇEKTİREN VE YOLUN KENARINA ÇAKIL DÖKEREK İNSANLARIN ÇİLE ÇEKMESİNE VESİLE OLANLAR, TATİLCİLER DÖNDÜ,  HİÇ OLMAZ İSE BU YOLU D3VAMLI KULLANANLARIN KAZALAR VE ÖLÜMLER İLE HER AN STRESTE OLANLARI KURTULSUNLAR

unyeakkusyol3.jpgunyeakkusyol4.jpg

Milletvekilimiz Mustafa HAMARAT'IN Meclisteki Odasındaki Ziyarette de gündeme getirdiğimiz ve Vekilimize hiç olmaz ise yolun kenarına konulan çakılın serilmesi için çaba harcamasını istediğimiz bu yolun yapılması için ne zaman girişimlerde bulunulacağını sorduk. Vekilimiz ise sorunu yakinen bildiklerini ve gerekli girişimlerde bulunacaklarını dile getirdi.

Yolun bakımsız olduğunu, yolda çizgiler olmadığını çok az bir mesafesinde çizgiler olduğunu bu durumun ise kazalara davetiye çıkardığını biliyoruz. Fazla uzatmayacağız Ünyeliler, Akkuşlular ve Niksarlılar bu yolun yapılması için ne kadar çok çaba harcıyorsa galiba bazı kişiler de yapılmaması için çaba harcıyor gibi. Bir kez daha tekrarlıyoruz ilçelerin olmaz ise olmazlar her zaman vardır. Akkuş'un olmaz ise olmazları arasında Ünye-Akkuş ve Niksar yolu vardır. Bu yol yapılacak başkada çaresi yoktur. Tokat Milletvekillerinin de bu yolun yapılması için çaba harcadıklarını biliyoruz. İlerleyen günlerde Ordu-Tokat (Ünye-Akkuş-Niksar Dayanışmasının Örneklerini göreceğinizi rahatlıkla söyle bilirim. Köy Yollarının yapıldığı bu günlerde neden bu yolu yapmazlar anlamış değiliz. Milletvekilimiz Mustafa HAMARAT derki İlçemizin sorunlarını bizlere İl Encümenlerimiz, Belediye Başkanlarımız ve Partimizin İlçe Başkanı iletirse daha iyi olur der. Çünkü bu görevlerdeki kişiler konular hakim der. Öyleyse bizde diyoruz ki Akkuş-Ünye-Niksar ilçeleri il encümenleri, Belediye Başkanları ve Parti İlçe Başkanları bu yolun yapılması için sizleri bir arada görelim. Toplandığınızı görelim. Valilik, Karayolları, Milletvekilleri ve İlgili Bakan ile görüşmelerinizi, girişimleriniz görelim. Yoksa sizler bu konuları gereği kadar ilgili kişi ve kurumlara dile getirmimiyorsunuz. Sizlerin çalışmalarını görelim ki o zaman görevini yapan yada yapmayanları belli olsun.

unyeakkusyol6.jpgunyeakkusyol5.jpg

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
15AboneAbone Ol

Çok Okunanlar