24.Eki.2020
ad

Yazar hakkında

5 Yorumlar

 1. CEMİL IŞIK

  ÖNCELİKLE MEMLEKETİMİZE HAYIRLI OLSUN TABİKİ BİZİMDE BİR SAHİBİMİZ OLDU BİZLERE SAHİP ÇIKANIMIZ HER İŞİMİZE KATKISI OLAN BİR VEKİLİMİZ VAR ALLAH ONDAN RAZI OLSUN SAYIN VEKİLİMİZ MUSTAFA HAMARAT.DAN O BİR MEMLEKET SEVDALISI AKKUŞUMUZA YAPMIŞ OLDUĞU YÖREMİZE KAZANDIRDIGI BAZI YATIRIMLARI YÜKSEK OKULU VEDE ANADOLU LİSESİ İÇİN BAŞLATTIĞI YATIRIMLARDAN DOLAYI KENDİLERİNE TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİR SAĞLIKLI HUZURLU YAŞAMASI DİLEĞİYLE TEŞEKKÜRLER AKKUŞ BLD YE BAŞKANINA TEŞEKKÜRLER AKKUŞ SİTE SAHİBİNE HER ŞEY AKKUŞ İÇİN

  Yanıt
 2. ASIM BALCI

  Sayın millet vekillerim ve sayın belediye başkanım kesinlikle bu yol yapılması lazım
  bu yol yapılmazsa güzel akkuşumuz gelişmez aynen kalır şu fatsa üzerinden yapılan yol
  çam içine çıkacakmış eger o yol yapılırda bizim ünye akkuş arası yapılmazsa şehrimiz ölür gider
  onuniçin kesinlikle yapılması lazım
  sonra siyasilerimiz bu işe el atması lazım
  ama o ilgiyi göremiyorum
  neden dersen
  akkuş cezaevini bile bile kapattırdılar bir şehirden bir devlet kuruluşunun gitmesi nedemek bunu bir düşündünüzmü
  neyse önemlide degil
  bari bu yol yapılsın bütün halkımdan ve siyasilerimizden bunu bekliyorum SAYGILARIMLA

  Yanıt
 3. Ali Bahadırlı

  On yıl sonra yukardaki resmi gene çekin ayni kalacak. O parayla sadece İstanbulda bir yada iki daire alınır yol yapılmaz. Herhalde Akkuşlu’yla dalga geçiyorlar yada Akkuş’a yatırım yapmak için Akkuş’tan anarşist çıkmasını bekliyorlar. Akkuş kurulduğunda tek caddeydi ve hala tek cadde. Yazık bu ilçenin insanlarına. Ama umut ekmeğimiz. Umutla birgünü bekelyeceğiz. Selamlar

  Yanıt
 4. Bahadır KAYIM

  ŞU YOLU BİRGÜN ERİNMEDİM,VİRAJLARINI SAYDIM;62 KM.’DE TAM EVET TAM 300 VİRAJ VARDIR!VE BU ÖDENEK OLDUKÇA AZDIR,BİR ÖRNEKLE İSPAT EDERİM;AYNI BÖLGEYE BAĞLI OLDUĞUMUZ KARAYOLLARI 7.BÖLGE MÜDÜRÜ,SAMSUN ÇEVRE YOLUNA 13 MİLYON YTL ÖDENEK GELDİĞİNİ VE BU ÖDENEKLE ÇEVRE YOLUNUN BETON ASFALT OLACAĞINI SÖYLEDİ.YANİ YAPILMIŞ OLAN YOLUN ASFALT KALİTESİ YÜKSELTİLİYOR,GELEN PARAYA BAK;SONRA YILLARDIR ÇABALADIĞIMIZ YOLA GELEN PARAYA BAK!ÇEVRE YOLU DUBLE 7X2=14 KM.ÜNYE-NİKSAR YOLU 62 KM.ÖDENEK FARKI NERDEYSE 1/20.
  ANCAK HERŞEYE KARŞILIK,BU YOLUN NİHAYET ÖEDENEĞİ VERİLMİŞ,İHALESİDE YAPILMIŞSA;-)EMEKKİ İŞ BAŞLAYACAKTIR İNŞAALLAH!VE İŞ BAŞLARSA ARKASI GELİR,GELMEK ZORUNDADIR!EĞER BU TESVİYE YOLUN GENİŞLEMESİ YOLUNDA İSE ÇOK SEVİNDİRİCİ BİR DURUM!
  BU YOL TEKRAR YAZIYORUM,KENDİ KANAATİMCE,TOKATLI KARDEŞLERİMİZİN İSTEDİĞİ GİBİ;-)UBLE YOLU GEREKTİRCEK MASRAF İSTEMİYOR!ÇÜNKÜ DEVASA MASRAF OLUR,DEVLETE MALİYETİ ÇOK BİNER,HEM GEREK YOKTUR!GEREKEN,GENİŞLETİLMİŞ,VİRAJ EĞİMİ AZALTILMIŞ-TAŞ DUVARLARLA GÜÇLENDİRİLMİŞ YAMAÇ TAHKİMATLARI-ÜÇ ARABANIN GİDEBİLDİĞİ ÜÇ ŞERİTLİ YOL(TABİİ PARK ŞERİDİ DAHİL DÖRT ARABALIK ALAN)VE BETON ASFALTLI KALİTELİ YOL!YANİ 1.SINIF YOL!GEREKEN BENCE BUDUR!!

  Yanıt
 5. SÜKRÜ GÜL

  Iste budur ,iste vatandas vekillerin efendisidir detirdecek olay.Degerli vekillerimize ve onlara bu konuda yardim eden yerel unsurlarada sonsuz tesekkürler,Allah utandirmasin.Iki gözle geriye bakmaktansa tek gözle ileriye bakmak daha hayirlidir.Yarinlarimizi ,gelecegimizi daha aydinlik kurmanin yolu birlik beraberlik,dahada calismaktir.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ