10 Aralık 2022 Cts

Üniversiteyi Kazanan Çukurköy Mahallesi Öğrencilerini; Dernek Yönetimi Motive Etmek İçin Dernek Merkezine Davet Ederek Etkinlik Düzenledi.

Üniversiteyi Kazanan

Çukurköy Mahallesi Öğrencilerini;

Dernek Yönetimi Motive Etmek İçin

Dernek Merkezine Davet Ederek Etkinlik Düzenledi.

Üniversiteyi Kazanan Çukurköy Mahallesi Öğrencilerini; Dernek Yönetimi Motive Etmek İçin Dernek Merkezine Davet Ederek Etkinlik Düzenledi.

Merkezi Ankara’da bulunan Akkuş Çukur Mahallesi Dernek Yönetimi; 2019 Yılında Üniversite sınavına girip Üniversiteye kayıt yaptıran Çukurköy Mahallesi Öğrencilerini dernek merkezine davet ederek. Etkinlik düzenledi.

Dernek Yönetimi sadece Ankara’daki Öğrencileri değil. Çukurköy Nüfusuna kayıtlı her ildeki öğrencileri etkinliğe davet etti. Çukurköy Mahallesi öğrencileri hem bir araya geldiler. Hem kaynaştılar. Hem de dernek yönetiminin ve üyelerinin kendilerini önemsediğinin farkına vardılar. Dernek Başkanı ve Yönetimdeki kişilerin öğrencilere yaptığı değerli konuşmalar ile hayatta kendilerini neler bekledikleri hakkında fikirlerini paylaştılar. Ayrıca mezun olan Öğrencilerde etkinliğe katılarak yeni Üniversiteye başlayan öğrencilere tecrübelerini paylaştılar.

Çukurköy Mahallesi Derneğinin bu güzel ve verimli etkinliğinin diğer derneklere örnek olmasını temenni ediyoruz.

Çukurköy Mahallesi Derneğinin ise ilerleyen dönemlerde bu öğrencilere ve Üniversite de okuyan tüm Çukurköy Mahallesi Öğrencilerine ihtiyacı olanlara azda olsa burs vermesi dileklerimizi hatırlatıyoruz.

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi Yönetimi olarak; Bu güzel ve verimli programı düzenleyen dernek yönetim kuruluna teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sevgili Öğrenciler haberin altına lütfen sizlerde görüşlerinizi yazınız. Özellikle etkinlik ile ilgili görüşlerinizi yazın ki’ Dernek yönetimini ilerleyen günlerde belki size burs imkanı sağlamaya çalışır.

Ordu Akkuş Çukurköy Mahallesi Öğrencileri Geliyor……………

Kamu Kurumlarında, Kurum ve kuruluşlarda ve Ülke Yönetiminde Söz sahibi olmak için geliyorlar…….

Geleceğin İdarecileri, Geleceğin Bürokratları, Geleceğin Akademisyenleri Karşınızda.

Bu Öğrencilerin hedefi çok büyük. Bizden söylemesi

 

Related Articles

3 YORUMLAR

  1. Derneğimizin bu güzel etkinliği ve teşvik edici davranışı için dernek yönetimine ve bu etkinlikte payı olan herkese teşekkür ederiz. Burs konusun da gündeme getirilmesini talep ederek bu güzel haberlerin devamını dileriz.

  2. Derneğin öğrencilere gösterdiği değeri takdir etmek gerekir. Böyle çalışmaların daim olmasını dilerim çünkü böyle çalışmalar öğrencileri teşvik etmekle birlikte ilerde bu öğrencilerin işe atıldıktan sonra Akkuş’a sahip çıkan memleketini unutmayan bireylere dönüştüreceğine eminim. Üniversiteyi kazanan arkadaşları tebrik ediyorum, hayatları boyunca başarılı bir ömür geçirmeleri dileğiyle. Ayrıca derneğimizin bu burs işine el atarak öğrencilerimize az da olsa cep harçlığı niteliğinde burslar vererek onlara katkı sağlamalarını temenni ederim. Yaptığınız haber için de sizlerin emeğine sağlık.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
15AboneAbone Ol

Çok Okunanlar