29 Kasım 2021 Pts

ÜNYE TUZAK KÖYÜ DERNEĞİ VEKİLLERİ İLE ÜYELERİNİ BULUŞTURDU

Ak Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat 10/08/2009 Pazartesi günü Tuzak Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nde sabah kahvaltısına katıldı.

Derneğin Ünye’deki binasında gerçekleştirilen kahvaltıya Ak Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat,Kızılelma Belediye Başkanı İsa Demirci,Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı Tanıtım ve Medya Başkanı Mustafa Kemal Yeni,Tuzak Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Sadık Gümüş, Tuzak Köyü Muhtarı Şenel BOLAT, Akkuş İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sedayi ALTUN ve derneğin yönetim kurulu üyeleri katıldılar.

Kahvaltı da Akkuş ilçesinin ve köylerinin yol sorunu dile getirildi.Milletvekili Hamarat;’’Bölgedeki yollarda çalışmaların sürdüğünü belirterek.Özel idare kaynaklarından Akkuş ilçesinin sorunlarının çözümü için çaba içerisindeyiz. Öncelikli çalışmalarımız yol ve su konusunda.Akkuş – Kumru arasında yol çalışmaları sürmekte.Ana yolumuzda menfez ve alt yapı çalışmaları sürdürülüyor.Salman yolunda da çalışmaları sürdürüyoruz.İnşallah önümüzdeki dönemlerde ilçemizin yol sorununu tamamen bitirmiş olacağız.

Tuzak Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı Sadık Gümüş te ;’’Vekilimizi bu gün derneğimizde misafir ettik. Yapılacak olan hizmetleri kendisi zaten biliyor. Sağolsun bölgemiz için elinden gelen gayreti de gösteriyor.Bölgemize hizmetlerin ulaşmasında çıkacak olan aksaklıkları devreye girerek çözüyor.” Dedi.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,456BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
14AboneAbone Ol

Çok Okunanlar