4 Mart 2024 Pts

Ünye Kaymakamı Ünye İlçesinde Hangi Turizm Çalışmalarının Yapılacağını Açıkladı. Peki Akkuş Kaymakamlığının Akkuş İlçesi İçin Çalışmaları Varmı? Varsa Hangileri?

Ünye Kaymakamı Ünye'deki Basın Mensupları İle Toplantı Yaptı

Ünye Kaymakamı

Ünye İlçesinde

Hangi Turizm Çalışmalarının Yapılacağını Açıkladı.

Peki Akkuş Kaymakamlığının

Akkuş İlçesi İçin

Turizim Çalışmaları Varmı?

Varsa

Hangi Çalışmaları Bunlar?

Ünye Kaymakamı Mustafa DEMİR, Ünye'deki Basın Mensupları ile bir araya geldi. Basın Mensuplarına "Çalışmalarından ötürü teşekkür etti. Halkın bizlere söyleyemediğini sizler dile getiriyorsunuz. Ben bazen Kaymakamlık çalışanlarına sorarım, Siz kaymakam olsaydınız bu konuda neler yaparsınız diye, çünkü halkın içinde olanlar konulara daha sağlıklı yaklaşımlar gösteriyorlar. Ünye İlçesinin Turim için musait olduğunu gördüm. Örneği ilçemizde

Jeep Safari

Traking

Balon Turları

Su Değirmenlerinin Turizme Açılması

Gibi bir çok turizm çalışmaları yapılabilir.

Sizlerinde ve  halkımızın de desteği ile bu çalışmaları gerçekleştirelim."   dedi.

Akkuş İnternet Sitesi olarak Ünye Kaymakamını bu güzel düşüncelerinden ötürü tebrik ediyoruz.

 

Elbette bu güzel düşüncelerin ve çalışmaların Bir Doğa Harikası Cenneten Bir Köşe Olan Akkuş İlçemizde gerçekleşmesini çooooooooooooooooook çoooooooooooooooook  çooooooooooooooook istiyoruz. Bu konuda daha önceleri defarlarca haberler yaptık. Ama henüz bir gelişme olmadı. Herhalde Akkuş ilçesinde ve Akkuşlularda bu tür Turizm çalışmaları pek düşünülmüyor.

Gönül ister ki ve beklenir ki, İlçemiz Kaymakamlığının bu tür Turizm konularına önderlik etmesi ve öncülük etmesi beklenir. Ünye Kaymakamının dile getirdiği konular ve benzerlerini Akkuş Kaymakamlığı bu güne kadar dile getirdi mi? Akkuş İnternet Sitesi olarak henüz bize bu tür bilgi gelmedi.

Akkuş Kaymakamlığınca, Turizm konularında dile getirilen konular hangillerdir?

Akkuş Kaymakamlığının çalışmalarını öğrenmek ve Akkuş İnternet Sitesinden destek vereceğimizi dile getirmek istiyoruz.

Jeep Safari

Traking

Balon Turları

Su Değirmenlerinin Turizme Açılması

Bunlar ve benzeri turizm çalışmaları neden Akkuş İlçesinde olmasın.

Su Değirmeni konusu ile ilgili olarak hemen desteğimizi söyleyelim.

Çukurköy Cingili Su Değirmeni (Cingili Camii Yakınında) Halen faaliyette ve her an kullanıma hazırdır. Bu konuda Çukurköy Muhtarı Sizlere elinden gelen yardımı yapacaktır. Çukurköylüler yapacaktır.

Bir önceki dönem Akkuş Belediye Başkanlığı görevini yapan Lütfi EFİL, Kuşçulu Köyü yolundan Çukurköyün Cingili Köprüsüne ayrılan yol sapağından başlayarak, Sevkili mahallesine kadar uzanan yolun Traking için musait olduğunu açıklamıştı. Bunu da bölgeye getirdiği yetkili kişilerin beyanı üzerine dile getirmişti.

Turizm için destek vermeye devam edeceğiz. Ya sizler ve İlçemizdeki Kamu Kurumları sizler turizm  için hangi çalışmaları yapacaksınız? Gündeminizdeki çalışmalar hangileri? Akkuşlulara açıklamak istermisiniz?

Related Articles

1 Yorum

  1. her sabah sitenize bakarak sitres atıyorum
    ya allah aşkına akkuşu ve akkuşluyu sürekli acındırılacak durumuna düşürerek akkuşa hizmet ettiğinizi sanıyorsunuz işiniz gücünüz ajite etmek (şimdi güya bu yazıdanda akkuşluya hakaret etti diye bir sürü gazal yazarsınız ya)
    ya bırakın şu akkuşun yakasını yahu

    SİTE YÖNETİMİ: Bir habere yorum yazarken adını ve soyadını yazmaya cesareti olmayanlar elbette acınacak haldedir. Ama Akkuş sadece ve sadece hizmet konuların acınacak haldedir. Diğer konularda elbette öyle bir durum yoktur. Sitemizde haber yaptığımız hizmet konularında çalışmalar yapılsın işte o zaman halen daha bu tür haberler yapılırsa haklı olabilirsiniz. Ama hizmetler ilçemize gelmediği sürece bu siteden bu tür haberler yapılacaktır. Her gün siteye baktığınızı söylüyorsunuz işte sizin gibi milyonlarca insan bu siteyi takip ediyor. Dolayısı ile Akkuşludan ve Akkuş’tan elimizi çekme diye bir durum olamaz. Akkuş’un evlatları Akkuş’a sahip çıkmayacak ta kimler sahip çıkacak. Size önerimiz asıl Akkuşludan elini çekmesi gerekenler. Akkuş İlçesine hizmet etmeyenlerdir. Bunların kimler olduğunu kendilerini çok iyi bilirler. Siz bu siteyi takip etmeye devam edin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar