20 Temmuz 2024 Cts

Ünye Güncel Gazetesinde hafta da bir köşe yazısı yazan Hasan Basri ILIK köşesinden gazetenin patronu ve Genel Yayın Yönetmeni İbrahim COŞKUN’u eleştirdi diye kovuldu.

Ünye Basınında Neler Oluyor.

 

Ünye Güncel Gazetesinde hafta da bir köşe yazan

Hasan Basri ILIK

köşesinden gazetenin patronu ve Genel Yayın Yönetmeni

İbrahim COŞKUN'u eleştirdi diye kovuldu

Ünye'de günlük bir gazete de haftalık köşe yazan bir yazar gazetenin genel yayın politikasına uymadığı gerekçesi ile yazılarına gazete sahibi tarafından son verildi.

 
Ünye Güncel Gazetesinde hafta da bir köşe yazan Hasan Basri ILIK köşesinden gazetenin patronu ve Genel Yayın Yönetmeni İbrahim COŞKUN'u eleştirdi diye kovuldu.
 
COŞKUN Bir belediye başkanını sosyal statüsünden dolayı kendi köşesinde aşağılamış, yazısında; "Bu Başkan Dometes Satardı. Bundan başkan değil olsa olsa melemenci olur" görüşlerine yer vermişti. ILIK ise COŞKUN'u bu yazısından dolayı eleştirmişti.
 
 
İbrahim COŞKUN'un Belediye Başkanını Aşağılayan yazısı; VURAL’IN ÜNYE ZİYARETİ
 
Hasan Basri ILIK'ın COŞKUN'u eleştirdiği yazısı; Toplumsal Statüler Aşağılanamaz, Kınanamaz
 
 
Haber: Haber Metni ve Fotoğraf Haberordu İnternet Sitesinden Alınmıştır.
 
 
SİTE YÖNETİMİ: Bir şekilde bir yerde basına baskı kendini gösteriyor. Biz Günlerce Haykırdık basına baskı ve susturma politikası var diye. Ünye Basını bir cümle ile olsun, bizim çağrımızı duymadı. İlgilenmedi, belkide Akkuş basını sancılı diye durumdan bir durum mu çıkartılmaya çalışıldı bilemeyiz. Ancak biz Ünye Basını kadar konuya duyarsız kalmıyoruz. Her nerede ve hangi zamanda ve ne şekilde olursa olsun. Basına yapılan baskıyı kınıyoruz. Basının kendi içindeki meslektaşlarına yaptığı baskıyı kınıyoruz. Akkuş İnternet Sitesi ve Yönetimine de bir çok konularda ve değişik medotlar ile baskılar yapılmıştır. Basın mensupları birbirine sahip çıkmalı, yanlış her yerde yanlıştır. Çıkarlarımız için lütfen yanlışa doğru demeyelim.
 
 
 

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. kesinlike çok doğru bir davranış tebrik ediyorum.statülerini kullanarak prim elde etmeye çalışan insanlar işte..basarılarının devamını dilerim amcacım..sevgiler..

  2. bu yapılanlarda bir tür sansür ve susturma politikası basına sus, patronun dediği olacaksa yazarlığın bir anlamı yok neden o zaman patron değişik isimlerde aynı görüşlerde her sayfada yazsın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
19AboneAbone Ol

Çok Okunanlar