19 Haziran 2021 Cts

Ünye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim COŞKUN ve Ekibine Başarılar Diliyoruz.

Cemiyette Görev Değişimi

Ünye Gazeteciler Cemiyetinde

Yönetim Değişikliği

İbrahim COŞKUN ve Ekibine Başarılar Diliyoruz.

 

 Ünye Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kurulu’nda İbrahim Coşkun, Cemiyet Başkanlığına seçildi.

 

Ünye Gazeteciler Cemiyeti olağan genel kurulu Cemiyet binasında gerçekleşti. Divan başkanlığını Hamza Alp, üyeliklerini ise Süleyman demirci ve Mustafa Mehel’in yaptığı genel kurul, saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı.

 

Kongrede söz alan Eski Başkan Hakan Korkmaz, “Dokuz ay önce devraldığım yönetimde hedefimiz, gazetecileri hep bir arada tutmak, birlik beraberliği sağlamaktı. Yine bu süre içinde cemiyetimizi yeni yerimize taşıdık, önemli atılımlar yaptık, bu süre içinde her şeyi doğru yaptık ancak bir yerde hata yaptığımızı anladık. Hedefim bireylerin kavgasını cemiyete taşımak değildi. Ancak gelinen noktada ben başkanlığa aday değilim, yeni oluşacak olan yönetime başarılar diliyorum” dedi.

 

Daha sonra cemiyetin denetim ve faaliyet raporları okunarak ibra edildi. Ardından teminiler bölümünde söz alan üyeler; “Bizler önceki yönetimde yoktuk, bu seçimlerin bile olacağını sonradan öğrendik. Cemiyetin birlik ve beraberlik içinde, yeni yönetimle birlikte ivme kazanacağına inanıyoruz” dediler.

 

 

Genel Kurul Divan Başkanlığına İbrahim Coşkun’un hazırlamış olduğu liste haricinde başka liste verilmeyince Coşkun, Ünye Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni başkanı seçildi.

 

Coşkun’un listesinde Mücahit Gürel, Hamza Alp, Ahmet Yenin, Cevat Çiloğlu, Nebati Pelit ve Mustafa Mehel yer aldı.

 

“Herkesi kucaklayan, gazetecilerin sorunlarını dinleyen bir yönetim anlayışı ile buradayız” diyen yeni Başkan İbrahim Coşkun; “Alışkanlıkların dışında bir yönetimle her tarafı kucaklayan, yeni bir vizyonla yolumuza devam edeceğiz. Bizler bu kararı son iki günde verdik. Sağ olsun arkadaşlarımda bana destek verdi. Üyelerimizin teveccühü ile bu görevi devraldık” diye konuştu.

 

Haber: Ünye TV. ( Yazı İşleri Müdürlüğü)

Related Articles

3 YORUMLAR

  1. MERHABA
    IBRAHIM BEY YESILKART ILANI CAYBASINDAN ALDIGIM YESIL KARTIMI KAYBETTIM MUHAMMET KARAYIGIT 1993 DOGUMLU UNYEDEN ALDIGIM EHLIYETIMI KAYBET TIM KAYBETTIM İBRAHIM CAMYAR 1960 DOGUMLU YARIN GAZETEYI BEN ALDIRACAGIM IBRAHIM ABI TEL ULASAMADIM

  2. MERHABA ILKUVEZDEN KAMERAMAN CEZMİ YAVUZ IBRAHIM BEY ÜNYE ÜNYEDE KENDINI TANITMIS VE GAZETECILIK KIMLIGI ILE BASARILI DÜRÜST VE OLGUN BIR INSAN OLDUGUNU IFADE ETMEK ISTIYORUM DAHA ÖNCE ÜNYEDE GAZETICILER CEMIYETI OLAN SN SAKIR GUREL BEY EFENDIYEDE TESEKKUR EDIYORUM SU ANDA ÜNYE GAZETECILER CEMIYETI BASKANI IBRAHIM COSKUN BEYE YENI GÖREVIN DE BASARILR DILIYORUM ALLAH UTANDIRMASIN CEZMI YAVUZ ILKÜVEZ.COM MUHABIRI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,450BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
13AboneAbone Ol

Çok Okunanlar