21 Haziran 2024 Cum

Ünye-Akkuş-Niksar Yolunun Yapılması, Benim Milletvekilliğim ile eşdeğerdir.

Hamarat, Dobra Robra Konuştu

 

Milletvekili Mustafa HAMARAT

"ÜNYE-AKKUŞ-NİKSAR YOLUNUN YAPILMASI

BENİM MİLLETVEKİLLİĞİM İLE EŞDEĞERDİR" dedi

 

Vekilimiz Hamarat’tan, yolun yapılması konusunda

bu kadar Sert Çıkışını ve

Yolun Yapılmaktan başka bir çaresinin bulunmadığı

kararlılığını gördük ve dinledik

Hizmet Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Murat Şimşek’in hazırlayıp sunduğu Hizmet Akşamı programı katılan Ordu Milletvekili Mustafa HAMARAT,

Ünye Akkuş Niksar yolunda  standart yükseltme çalışmalarının 2010 yılında başlayacağını, Ünye-Akkuş arasındaki etüt çalışmalarının bittiğini, Akkuş-Niksar arasında etüt çalışmalarının devam ettiğini söyleyerek. Bu yolun yapılmaması diye bir konu olmayacak diyen HAMARAT, Bu yolun yapılması benim Milletvekilliğim ile eşdeğerdir. Yol kesinlikle yapılacaktır dedi.

Akkuş-Ünye-Niksar-Ordu-Tokat-Ankara ve Türkiye Gündemine Damgasını Vuran Sözleri Söyleyen

Ordu Milletvekili Mustafa HAMARAT’ın tarihi unutulmaz sözleri

 

"iddialı söylüyorum"

"ÜNYE-AKKUŞ-NİKSAR YOLU VEKİLLİĞİME EŞDEĞER”

"Bu yol yapılmazsa benim milletvekili olmamın bir anlamı yok"

Ak parti Ordu milletvekili Mustafa Hamarat Ünye-Niksar yolundaki çalışmaları da değerlendirdi. 2010 yılı içerisinde proje çalışmalarının tamamlanarak yola başlanacağını ifade eden Hamarat “Ünye-Akkuş arasındaki yol etüt çalışmalarında son aşamaya gelindi. Akkuş-Niksar arasındaki çalışmalarında tamamlanmasının ardından yolda iyileştirme çalışmaları için ihale açılacak. Burada şunu da belirmek istiyorum burası duble yol olsun isteyenler içinde bu sadece erteleme olur. Duble yapılmasının şuanda şartları tutmuyor. Bize burada 3 şeritli yol yetiyor. Şartlar elverirse talep artarsa şeridi 4’e çıkarırız olur duble yol. Bu yolla ilgili de müjdeyi buradan vermek istiyorum çünkü benimde doğum büyüdüğüm köy bu yol üzerinde daha da iddialı söylüyorum bu yol yapılmazsa benim milletvekili olmamın bir anlamı yok bu yol benim milletvekilliğimle eşdeğerdir” dedi.

 

Related Articles

1 Yorum

  1. teşekkür ve tebrik ediyorum sayın vekilim. duble yol diye tutturmayıp olması gerekenin peşine düştün ve başaracaksın inşallah. 1.sınıf karayolu standartı hedef olmalıydı olduda. biz abartıp hiç yapmamaya alışmıştık. allah yolunu açık etsin. niksar dan ünye ye kadar herkes sana ve ekibine dua edecek. gerçi birileri bu yol yapılınca heykelini dikecekti ama ne birileri kaldı ne de siz heykel istersiniz. allah razı olsun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar