23 Şubat 2024 Cum

Ünye-Akkuş-Niksar Yolu Üzerindeki Belde veya İlçe Merkezlerine Sıcak Asfalt Yapımına Başlandı. İlk Sıcak Asfalt İNKUR Beldesine, Tekkiraz, Yenikent ve Akkuş’a sıra ne zaman gelecek dersiniz?

Belde merkezlerine yapılan sıcak asfalt çalışması AKKUŞ İLÇESİNE de yapıacak mı dersiniz?

Ünye-Akkuş-Niksar Yolu Üzerindeki

Belde veya İlçe Merkezlerine

Sıcak Asfalt Yapımına Başlandı.

İlk Sıcak Asfalt İNKUR Beldesine,

Tekkiraz,

Yenikent  ve

Akkuş'a

sıra ne zaman gelecek dersiniz?

Yada bu merkezlere de sıcak asfalt atılacak mı dersiniz?

Ünye Niksar Karayolunun İnkur Belde Merkezinden geçen yaklaşık 1 km. karayolunda sıcak asfalt kaplaması çalışmalarına başlandı.

 

Konu ile ilgili açıklamada bulunan İnkur Belediye Başkanı Mehmet Okuyucu; “Karayolları Samsun 7. Bölge Müdürlüğünce Ünye Niksar Karayolunun İnkur Belde Merkezine isabet eden bölümünde yapılan sıcak asfalt kaplaması sayesinde Belde Merkezinin daha modern ve güzel bir görünüme kavuşacağından bu çalışmalarda emeği geçenlere İnkur Belde halkı adına şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

 

Ünye-Akkuş-Niksar Yolu Üzerindeki

Belde veya İlçe Merkezlerine

Sıcak Asfalt Yapımına Başlandı.

İlk Sıcak Asfalt İNKUR Beldesine,

Tekkiraz,

Yenikent  ve

Akkuş'a

sıra ne zaman gelecek dersiniz?

Yada bu merkezlere de sıcak asfalt atılacak mı dersiniz?

Karayolları Samsun 7. Bölge Müdürlüğü yol üzerindeki belde ve ilçe merkezleri arasında sizce ayrım yapar mı? Bize göre yapmaz ve Tekkiraz, Yenikent ve Akkkuş İlçe merkezine de sıcak asfalt yapar.

Akkuş İnternet Sitesi olarak konunun takipçisi olacağız. Lütfen sizlerde takip edin. Zaman gösterecek adı geçen bölge müdürlüğünün ayrım yapıp yapmadığı. Aslında konuyu Ordu Milletvekilleri de herhalde takip ediyordur. Herhalde Sayın Vekillerimizde eğer bir ayrım yapılacak ise hemen devreye girerek, Ordu İlinin ve bu güzergah üzerinde bulunan belde ve ilçelerin de Ordu iline bağlığı olduğu ve birine yapılacak hizmetin diğerine de yapılması gerektiği hatırlatılacaktır. Akkuşlu İl Encümenleri zaten böyle bir haksız durum olursa herhalde gereken tüm çalışmaları yapacaklardır.

Niksar İstikametinden Akkuş İlçe Merkezine Giriş

Related Articles

4 YORUMLAR

 1. SİZ SİTE EKİBİ OLARAK DEVLET MEMURMUSUNUZ YOKSA DEVLET MİSİNİZ
  SAĞA SOLA SALLIYORSUNUZ
  ASIYORSUNUZ KESİYORSUNUZ
  HER ŞEYİN BİR HADDİ HUDUDU VAR
  ORTALIĞI BULMUŞSUNUZ BOŞ ASIP KESİYORSUNUZ
  BEY EFENDİ SORULARIMA CEVAP VERİN CEVAP
  EL BİRLİĞİYLE BİR ŞEYLERİN KENARINDAN TUTUN
  HİZMETİN BİR KENARINDAN DA SİZ TUTUN
  IP İSTİYORSAN BEN SANA IP VERİRİM SORUN DEĞİL
  KİM KİMLE UĞRAŞABİLİYOMUŞ Bİ BAKALIM
  DEVLET MEMURUSUN SEN ASIP KESİYORSUNUZ HER ŞEYİN BİR ÖLÇÜSÜ VAR EDEP YAHU

 2. Mehmet EFİL adı ile yazan kişi, Sitemiz ana sayfasında üst menülerde bulunan SİTE EKİBİ başlıklı sayfayı aç. Oradan Site Yönetimi sayfasını aç. Site Yapımcıları İki İhsan’nın fotoğrafları var. Bak bakalım. İnsana mı benziyor bu kişiler yada senin tabirin ile Çakala mı benziyor bir bak bakalım. Siz halen daha Çakal ile İnsanı birbirinden ayıramıyorsanız. diyecek bir sözümüz yok ve bu ayrımı yapamayan kişinin de yazdıklarının bizim için hiç bir önemi yok. Size yazdıklarınızdan ötürü cevap verecek kayda değer bulmuyoruz. Bu yazınızı da herkes görsün ki, sizin nezaket kurallarına ne kadar bağlı olduğunuzu. Bu arada IP numaranız gözüküküyor biliyorsunuz sanırım. Çok yakında nereden ve hangi bilgisayardan bu satırları yazdığınız tespit edilecek. O zaman Mahkemede bize bakarsınız çakalmıyız. İnsanmıyız

 3. şimdi ben vekile telefon açtım.kırıkkalden bir kamyon zifi yükle dedim.sende direksiyona otur gel şu akkuşun yollarını asfalt yap abi.ya elinizde milletvekili var kullanamıyorsunuz bu ne biçim iş ya.bakın beyler bu işler nası oluyor.öyle ankaradn ahkam kesilerek olmuyor.beş altı ay önce sanırım sayın vekillerden biri chpli yoğunoluk belediye başkanının olduğu beldeye karayolları bölge müdürünü götürdü.yolu gösterdi.ondan sonra haberlerde gördüm yoğunoluk yolunda duvarlar ve sanat yapıları yapılmış.aradım kaynartaş belediye başkanını başkan nası oldu bu iş diye.başkanın ifadesi aynen şöyle sağolsun vekilimiz bu yolumuzdaki sıkıntıyı biliyordu.dar bir yol sürekli kışın kaza oluyor.bölge müdürünü getirdi buraları gösterdi.bizde chp li yoğunoluk belediye başkanımızla ben kaynartaş akp li kaynartaş belediye başkanı olarak karayollarından işler takip ettik sanat yapılarını yaptırdık.tıkandığımız nokta da da vekilimize başvurduk sağolsun çözdü.inşallah önümüzdeki dönem de de genişletme çalışmasıyla birlikte asfaltını da yapacaz dedi.hizmet böyle yapılır beyler böyle.tamammı milletvekini kullanamıyorsunuz ağzınıza burnunuza bulaştırıyorsunuz sağa sola sarıyorsunuz

 4. ya arkadaşlar ne saçmalip duruyorsunuz siz ya
  inkur belediye başkanı orayı asfalt kaplatmak için milletvekili kartını kullanarak karayollarına gitmiş ve bir yıldır uğraştığı işi halletmiş.diğer yerler de aynı takibi yapıyor zaten.öyle sağdan soldan ahkam keserek bu işler olmuyor.akkuşluysanız buradan ahkam keserek akkuşa sahip çıkılmıyor.sizi uzun süredir takip ediyorum.çakallıktan başka bişi yaptığınız yok.he milletvekili karayolları bölge müdürünün kulağından tutacak gel ulan bakim şuraların yolunu yap dicek.hatta kepçe dozerin direksiyonuna oturacak kendisi asfalt dökecek.hatta doktor olacak gelecek akkuş devlet hastanesinde doktorluk yapacak.sahip çıkın akkuşunuza beyler sahip.ona köstek buna köstek bi tarafı kumru tarafına bi tarafı samsun tarafına bi tarafı tokat tarafına bi tarafı da ünye tarafına kovalamışsınız.he ondan sonra milletvekili sahip çıkacak.başka varmıydı beyler .önce kendiniz sağda solda oturup çeşitli yerlerde görev yapacağınıza gelin akkuşta görev yapın.sn site yöneticileri siz akkuş meslek yüksek okulu açılsa çocuğunuzu akkuş meslek yüksek okulunda okuturmusunuz.çocuğunuz doktor olsa akkuşta doktorluk yaptırımısınız.çocuğunuz öğretmen olsa akkuşta öğretmenlik yaptırımısınız.vesselam öyle uzaklardan terane okumakla bu işler olmaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar