24.Kas.2020
ad

Yazar hakkında

3 Yorumlar

 1. Altun Kurt

  TV52’de izlediğim kadarıyla muhteşemdi. Gurbette olmasam gitmeyi çok isterdim.

  Akkuş’un her ilçesi ve her köyünün kendine has güzellikleri vardır. Bu güzellikleri yerinde görmek uzaktan görmekten çok daha güzeldir. İnsanlarımızda çok sıcak kanlıdır. En son Ekim/2010 ayında gittiğimde kendi köyüme giderken yolu yanlış girince Demircili Köyüne gittiğimiz anlayarak gitmişken oralarıda gezelim bari dedik ve inanılacak gibi değil ki çok sıcak karşılıyorlar. Yabancılık hissetmiyorsunuz. İkinci günde Çukurköyü ziyaretimizde de aynı ama Çukurköyün yollarını (en çok siyasetçinin olmasına rağmen) bakımsızlığına üzüldüm.

  Yanıt
 2. mehmet demirci

  sayın başkanımız isa beye bu gibi faaliyetlere göstermiş oldugu ilgi ve alakadan dolayı cok çook teşekkür ediyorum. Başkanım bizleri yüceltiyor ve gururlandırıyorsun sağ ol başarılar diliyorum.

  Yanıt
 3. şahin

  KIZILELMA BELDESİ,HAVASI SUYU VE DOĞAL GÜZELLİKLERİYLE BAŞKA BİR GÜZELDİR. YOLU KIZILELMA YA DÜŞEN HERKES MİSAFİRPERVER HALKI VE İŞBİLİR BELEDİYE BAŞKANI SAYESİNDE MEMNUN AYRILMIŞTIR BELDEMİZDEN.ÖNEMLİ OLAN YOLU BELDEMİZE DÜŞECEK İNSANLARIN SAYISINI ARTIRMAK VE BELDEMİZİN REKLAMINI YAPMAKTIR. EN GÜZEL REKLAM İSE GELİP YERİNDE GÖRMEKTİR, EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ