25.Kas.2020
ad

Yazar hakkında

4 Yorumlar

 1. metin ŞENSOY

  Tuzak Köyü Kalkındırma ve Dayanışma derneginin, Başta TUZAK KÖYÜ olmak üzere Bütün TÜRK Milletine hayırlı olmasını dilerim. Dernegin kurulmasında emeği olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
  görevim gereği açılış töreninde bulunamadığım için davetiye gönderen sayın başkan ve köylülerimden ayrıca özür dilerim.

  Yanıt
 2. Bahadır KAYIM

  Daha ziyade şu dikkatimi çekti,Ünye belediye başkanı Arpacıoğlu,son dönemlerde hakikaten çok sempatik tavırları var.Akkuşluları dikkate alıyor,destek oluyor ve güzel mesajlar veriyor.Ahmet beyi tebrik ediyorum,gördüğüm kadarıyla ilk üç yıl verimli olamadı ancak son iki yıl iyi çalıştı gibi görünüyor,zannederim seçimdede favori gözüküyor.
  Bu arada Tuzaklı insanlarımızı tebrik ediyorum,ayrıca orada Sedayi Beyi gördüm,kendi köyünün bu sosyal atağında öncü rol oynamış;bir tebrikte ona..

  Yanıt
 3. MUAMMER ÇAM

  TUZAK KÖYÜ YARDIMLAŞMA DAYANIŞMA DERNEGİNİN TÜM AKKUŞLU VE TUZAK KÖYLÜ HEMŞERİLERİME HAYIRLI OLMASINI YÜCE TANRIDANDİLERİM HAYIRLI UĞURLU OLSUN, MUAMMER ÇAM AK PARTİ AKKUŞ HUKUK İŞLERİNDEN SORUMLU İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI.

  Yanıt
 4. Halil ALTUN

  24.01.2009 Tarihinde açılışı gerçekleşen, Tuzak Köyü Kalkındırma ve Dayanışma derneginin, Başta TUZAK KÖYÜ olmak üzere Bütün TÜRK Milletine hayırlı olmasını diler. Dernegin kurulmasında emegi olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ