27.Eki.2020
ad

Yazar hakkında

2 Yorumlar

 1. Bahadır KAYIM

  Ne desek boş artık, amma geride kalanlar için bu son ders olmalı-tedbirler süratle alınmalı..İnsanlık dışı yaratıklardan-alçaklardan-namussuzlardan-zalimlerden oluşan,hatta ileri gideyim dinsiz-imansız bir örgüt olan Pazarlanmış Köpekler Konseyi (PKK) Kİ, KÖPEKLERDEN ÖZÜR DİLİYORUM,yine yukarıdaki o dehşetli karanlık konseyin aldığı kararlar neticesi, konseyde üyeleri olan reisleri Murat KARAYILANa dendiki ”hadi oğlum, gidin, bir yer basın, çok asker vurun, ses getirin,dendi-ihale verildi, geldiler, işte böyle alçaklık yaptılar.Fakat o kadar korkaklar ve beceriksizlerki 12 tane leşide bırakıp gittiler.Şimdi kendi aralarında kandil dağındaki mikrop yuvasında tartışıyorlardır, başkan hani kimsenin burnu kanamayacaktı, neden 12 arkadaşımız geberdi diye..
  Ya biz halen ders çıkaramıyakmıyız, bu iş27 senedir sürüyor, bir 27 sene dahamı sürecek? Yahu hükümet ve asker kafa kafaya verir, bütün konunun uzmanlarını çağırır,özel harekatçıları çağırır-konuşur yahu?
  evvela şunu kabul edelim, konu iki yönlü; sivil ve terö örgütü yönü var.Sivil halka yönelik politikan ne olursa olsun, terör örgütüne karşı hedef aynıdır:Yok etmek!
  1- Şimdi hep diyoruz,dün bir şehit babası dedi komutana, 15 günlük silah eğitimi ile oğlumu oraraya nasıl göndrdiniz diye Yani bu iş 20-22 yaşında genç çocukları en fazla 3 ay eğitimle hele şehirde büyümüş dağ nedir bilmeyen bu çocukları bu eğitimle oraya göderemezsiniz, oraya profesyonel olan, gerilla eğitimi almış, herbiri bir arslan parçası olan özel harekatçıları, o 97’ye kadar olan zamanda onların canına okumuş bu usta adamları yollayacaksınız bak o zaman adamın anasını nasıl belliyorlar!Amma sayılarını artracaksınız, küstürmiyeceksiniz!
  2-ilaveten bordo bereliyi riskli bölgelerde tutacaksınız, şehir merkezinde durmayacak!
  3-Bütün doğu karakollarının şehir dışında olanlarının etrafına eski tarihimizde olduğu gibi birer küçük kale yapılacak, icabında büyük alaylar, büyük merkez karakollar büyük surlarla çevrili birer kale yapılacak,yüksek ve aklın taştan duvarla çevrilecek! NE bu yahu, en fazla topun-filintalı tüfeğin olduğu zamanda adam kale yapmışta, sen bugün adamın elinde her türlü ateşli silah, duvarı delip-geçen lav silahı, roket, füze, havan varken, ağır makınalı silah varken, nasıl böyle iki tuğladan lojman gibi karakolla durusun? Paranmı yok? Asla! En ala parayı bütçeden sen alıyorsun, her imkan sende!yada hükümetsin, el at, yap, asker kimdir? Senin emrinde, o zaman adam gib karakollar niye yapmazsın, yok TOKİ yapacaktı, karakolları, peki ne zaman?
  Daha çok söylenecek var amma şunlar bari yapılsa!birileri duysa, ilgilense..Bakalım devlet büyükleri ne yapacak, yoksa yine unutacak mı?
  Vefat eden kardeşlerimize en güzel makam olan şehitliği,geride kalan dertli-kederli ailelerine sabr-ı cemil ve Allahtan manevi-maddi olarak mağdur olmamayı,dayanma gücünü niyaz ediyorum.

  Yanıt
 2. altun bayram

  şehitlerimizi rahmetle anarken kederli ailelerine sevdiklerine ve tüm ülkemize başsağlığı dilerim. bu güzelim ülkemizi neden çekilmez bir hale sokmak isteriz ki neden başkalarının gazına gelip kardeş kardeşe kurşun atar yada dış mihrakların beslemeleri nezaman akıllarını başlarına alıp bu sonsuz bitmez kini nifakı aramıza sokanların oyununu bozacak ALLAH hepimize akıl vermiş biraz aklımızı kullanalım ki bu kalleşliği ihaneti bitmez acıları durduralım. terörün kimliği, dini, meshebi, memleketi olmaz.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ