18 Mayıs 2024 Cts

Tokat Vekili Dilek Yüksel ve Akkuş Kaymakamının Gündemi Ünye-Akkuş-Niksar Duble Yolu Yapımı

Ordu-Tokat, Akkuş-Niksar Kaynaşması ve Aktif Rol Oynayan Akkuş Kaymakamı Murat SARI

Tokat Vekili Dilek Yüksel ve Akkuş Kaymakamının

Gündemi Ünye-Akkuş-Niksar Duble Yolu Yapımı

ÜNYE – AKKUŞ – NİKSAR YOLUNUN

 

DUBLE YOL OLARAK YAPIMI 

 

2010 YATIRIM PROGRAMINA ALINDI

 

Yıllardır yapıldı yapılacak, programa alındı alınacak denilen Ünye –Akkuş-Niksar kara yolunun duble yol olarak yapılması için  2010 yılı yatırım programına alındı.

 

AKPARTİ İstanbul milletvekili ve partinin Genel Sekreteri, Ordulu hemşerimiz olan sayın İdris Naim ŞAHİN’in özel gayretleri, AKPARTİ Ordu Milletvekili sayın Mustafa HAMARAT’ın büyük çabaları sonucunda Ünye-Akkuş-Niksar karayolu, Ulaştırma Bakanlığı tarafından 2010 yılı yatırım programına duble yol olarak alındı. Bir ay önce Ünye Hizmet Tv’de canlı yayına çıkarak burada; “Ünye-Akkuş-Niksar Karayolu benim milletvekilliğimle eş değerdir.” diyen sayın HAMARAT bu yolun 2010 yılı programına alındığının ilk müjdesini o gün vermişti.

 

Akkuş Kaymakamımız sayın Murat SARI’nın 19 Şubat Cuma günü Niksar’a yaptığı ziyarette Tokat Milletvekili sayın Dilek YÜKSEL ile yaptığı konuşmada da konu yine Ünye-Akkuş Niksar karayoluna geldi. Sayın YÜKSEL; “Ünye-Akkuş-Niksar karayolunun duble yol olarak yapılması için Ulaştırma Bakanlığımız tarafından 2010 yılı yatırım programına alındı. Bu yolun programa alınması için Ordulu ve Tokatlı vekil arkadaşlarım büyük gayret gösterdiler. Özellikle sayın HAMARAT bu konuda çok emek harcadı. Bu yolun yapılması ile birlikte gerek Ünye, gerek Akkuş gerekse Niksar ilçemizde hareketlenmeler olacaktır.” Dedi. Görüşmede Niksar Milli Eğitim Müdürü’de hazır bulundu.

 

            Bizlerde bu yolun programa alınmasında emeği geçen tüm siyasilerimize teşekkür ederiz.  

 

Related Articles

1 Yorum

  1. Yaşı biraz ilerlemiş olanlar bu yolun stabilize halini bilirler.Şimdi bölünmüş yoldan bahsediyoruz.İNŞALLAH bitirilmiş halini görürüz.Bu konu ile ilgili baberlerin devamını bekliyoruz. Sevindirici bir haber.Emeği geçenlerden ALLAH razı olsun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar