22.Eyl.2020
ad

Yazar hakkında

4 Yorumlar

 1. ERDEM EFİLOĞLU

  yapılan yürüyüşe katılamadığım için öncelikle üzgünlüğümü dile getirmek istiyorum. görüyürum ki akkuş yediden yetmişe tek yürek tek bilek olmuş bunun mutluluğunuda ayrı bir şekilde yaşıyorum içimden. yürüyüşe katılan herkese kendi adıma teşekkür ediyorum bizede bu yakışırdı bu vatanı kimse bölemez bölmeyede cesaret edemezz bizlerde bu vatanın hayırlı evlatları olmak için okuyoruz elimizden geleni yapacağız her şey VATAN için….

  Yanıt
 2. GÖKHAN TANER

  şuan vatani görevimin 3 te 2 sini tamaladım anacak bize görev verilmesi söz konusu ve bize görev verilirse eğer çarpışmanın en çetin oldugu yerde görev almaya hazırım bu vatan eline silah alan 3-5 köpeğe papuç bırakacak bir vatan değil hele halkı buna izin verecek bir halk hiç değil.biz burdayız ve burda olmayada devam edeceğiz biz gideriz kardeşlermiz gelir… teşekkurler..

  Yanıt
 3. www.alankoyudernegi.com Site y

  Bizler değişik yerlerde yaşayan Akkuş’lu gençler olarak Türkiyenin değişik yerlerinde yasayan topluluk olarak bu olaylara tepkili ve öfke duyduk bizler kanımızın son damlasına kadar bu vatan uğruna kanımızı ve canımızı vermeye hazır olarak bekliyoru. Askerliğini yapmış birçok gençlerimizin ve kendini bu vatana adamız bireylerimizin Askerlik görev emri vardır, bunlarda biran önce bizleride çağırsalar bu hayınlere dünyanın kaç buçak olduğunu göstermek için hazır kıta bekliyorlar . Bu vatan kolay kazanılmadı onca şehidimizin kanları var, gerekirse yine bu vatan için ölmeye hazır milyonlarca Türk gençliği vardır. Şehitlerimiz rahat uyusun onlar bu görevi gerideki gençlere bıraktı bu bayrağıda kururla tasıyacaklardır. Alanköyü ve http://www.alankoyudernegi.com gençleri adına.

  Yanıt
 4. Mehmet Ali KURU

  Son haftalarda meydana gelen ve milletçe yüreğimizi dağlayan menfur terör saldırıları ilçemizin duyarlı insanları tarafından lanetlenmesi ve telin edilmesi Akkuş ilçesine yakışan bir hareket olarak diri bir duruşun ifadesidir.
  Akkuşlular bu son şehit haberleri üzerine kedilerinin yapması gerekeni en iyi şekilde dökmeden kırmadan yerine getirmişlerdir.Dik duruşları pek çok il, ilçe halkımıza örnek oldu.Terörü protesto için yapılan bu miting küçümsenecek bir olay değildir. Bilakis ilk defa Akkuş çok önemli bir duruş sergilemiştir. Bütün hemşehrilerimi gösterdikleri bu duyarlı davranışlarından dolayı kutluyorum.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ