7 Haziran 2023 Çar

İşte Akkuş, İşte Akkuş Devlet Hastanesi ve İşte Örnek Çalışma, Tebrikler Akkuşlular, Hastane Yönetimi, Sağlık ve Teknik Personel

Bu Haberde Bir İlçe Halkının, Hastane Müdürlüğünün, Başhekimliğinin, Sağlık, Teknik ve İdari Personelin ve Elinden gelen desteği esirgemeyen burokrat ve siyasilerin destekleri ile 1350 Rakımdaki 32 köyü ve 5 Beldesi ile bir merkez belediyesinin Akkuş İlçesinin Sağlık Konularındaki Çabaları ile çalışmalarını göreceksiniz.

İşte Akkuş, İşte Akkuş Devlet Hastanesi ve

İşte Örnek Çalışma,

Tebrikler Akkuşlular,

Tebrikler Hastane Yönetimi, Sağlık, Teknik ve İdari Personel ve

Tebrikler Hastanemize Destek Verenler

Akkuş Devlet Hastanesindeki

Çalışmaları Fotoğraflarla Görmek İstermisiniz?

Hemen Aşağıdaki Linki Tıklayın

http://www.akkusilcesi.com/index.php?option=com_content&view=article&id=18&Itemid=74

 

 

Related Articles

7 YORUMLAR

 1. Herşey ortada anlaşılan ama anlamadığım bir şey var.hastaneden işci çıkartıldı haberinden 2 gün sonra bu met edici haber çıkıyo onu anlamadım bildiğim kadarıyla bu haber daha öncede yapılmışdı madem doktorlar yenilendi hastane değişti diye haber yapıyorsunuz.eski doktorlardan bahsediyorsunuz ki.burada tamamen musa kardeşiminde dediği gibi imaj tazeleme yapılmış.bu haberden o anlaşılıyor.

 2. Başta İhsan bey olmak üzere akkusilcesi.com tüm site ekibine katkıları,ilgilerine,akkuş için çalışmaları ve aklımdaki ? işaretlerini giderdikleri için teşekkürlerimi sunarımm…. Tarafsız,dürüst habercilik çizgisinden uzaklaşmadan yayınlarının sorunsuz ve başarılı bir şekilde sürmesi dileğiyle Allah a emanet olunuz.. Herkese selamlar

 3. Ben bu yorumu yaparken herhangibi bir yıpratma yada karalama için yapmadığımı belirtmek isterim.. Yanlız ülkemizin işsizlikte rekor kırdığı bir dönemde özellikle evli ve çalışmak zorunda kalan insanların çok zor durumlara düşüceği kanısındayım.. Söz konusu olan çıkarılan işçileri pek fazla tanımam fakat aile durumu işe olan ihtiyac göz önüne alınarak böyle bir uygulamaya gidilmesi en hayırlısı olacağı kanısındayım.. Bu haberi okuduğumda memleketteki akrabaları aradım ufakta olsa bilgi sahibi olmak için; beni etkileyen ve bu yorumları yapmama neden olan osman diye bir kardeşimiz varmış.. Gerçekten işe ihtiyacı olan ve eğerki yanlışşa lütfen düzeltin evli olduğunu söylediler.. Bu gencimizi hangi kriterler gözönüne alınarak çıkartıyorlar. Ve şuanki durumu ne ? KURUMLAR YÖNETİCİLERİ GELİP GEÇİCİDİR VE HEPSİ İNSANLARA HİZMET EDERLER; BEN KURUMLAR VE BAŞINDAKİLERİ DEĞİL BEN İNSAN BAZ ALINARAK KONUYA YAKLAŞIYORUMM.. İlginiz için teşekkürler…

  Site Yönetimi: Musa bey bizde size teşekkür ederiz. Son alınan bilgiler göre bu kişilerin işten çıkarılma işinde tüm tasarrufun İhaleyi kazanan firmada olduğu, özel bir şirket olduğu içinde kamu kurumu idarecilerinin bu konuda resmi olarak bir işlem yapmalarının mümkün olmadığı bilgisi bizlere ulaştı. Gönül isterdi ki kimse işinden olmasın. Ancak Yüce yaratan yarattığı hiç bir kulunun nasibini kesmez. İnşallah daha iyi iş bulurlar.

 4. Musa bey, ilginiz ve adınızı soyadınızı yazdığınız için öncelikle teşekkür ederiz.
  Akkuş’ta her konu yada her kurum laf olsun diye haber yapılmaz. Şimdiye kadar sitemiz öyle laf olsun diye herhangi bir kurumu haber yapmadı. Yapmaz da.
  Akkuş Devlet Hastanesi de zaman zaman sitemizde haber konusu olmuştur. Çünkü Hastane kendini yenilemekte ve Doktor ataması ve sağlık personeli atanmaktadır. Sözün özü sağlıkta Akkuş bir ilerleme kaydetmiştir. Bu gelişmeyi görmeyelim mi? Dolayısı ile Akkuş’ta çalışan kurumlar sitemizde haber konusu her zaman için yapılır.

  Haberi tekrar yapma nedeni, gerek yukarıdaki açıklama gerek ise ilçedeki kurumları yıpratmak isteyenlere mesajdır. Musa bey hep yazarız. siz bizlere bu yorumu yaparken kaç pencereden baktınız. Biz yüzlerce pencereden bakıyoruz. Size bir genel örnek verelim. Akkuş Devlet Hastanesinin Başarılı olması, kendi kendine yeterli olması, kamşu ilçelerdeki devlet hastanesi tarafından nasıl bakılıyor. Siz hiç bu konuda araştırma yaptınız mı? Akkuş’tan başka hastaneye hasta gitmesi demek gelir demek. Akkuş Devlet Hastanesi diğer hastanelere hasta sevki yapmayınca diğer hastanelerin maddi kayıpları oldu. Siz sanıyormusunuz ki Akkuş Devlet Hastanesinin başarılı olmasını herkes içine sindirebiliyor.

  İYİDE KARDEŞİM SEN SAHİP ÇIKMAZ İSEN, BEN SAHİP ÇIKMAZ İSEM, BU HASTANENİN BAŞARILI OLMASINI İSTEMEYENLER OLDUĞU SÜRECE NE OLACAK. Habercilik kolay iş değildir. Onlarca kaynaktan bizlere bilgi akıyor. Musa kardeşim bize güvenin Akkuş ilçesi inanın sitemiz yönetimi ve ekibi tarafından en üst düzeyde düşünülmektedir. Zarar gelmemesi için çaba harcanmaktadır. Daha onlarca örenek verebiliriz. Ama sadece bir örnek bile sizi ikna etmiştir.

  ELBETTE YANLIŞ VARSA ONU DA YAZACAĞIZ. DOĞRULARI DA YAZACAĞIZ. Siyasi anlamda geneleme yapmak istersek. Biz site olarak ne İktidar partisiyiz nede muhalefet partisiyiz. Biz Akkuşluyuz ve Akkuş’un değerleri, Akkuş’a sahip çıkma en üst düzeyde bu sitede olmaktadır.

  Bu sitede bu güne kadar ısmarlama haber yapılmadı yapılmaz da, öylece biline

  Hak edene, çalışana ve Akkuş için çalışanlara her zaman sizin tabiriniz ile güzellik yapılır.

  Şimdiye kadar hiç bir kurum ve kişiler bizlere haber yaptırılıyor diye bir konu olmadı olmaz da,

  Bir konuda eleştiri olması için, konunun her yönü ile incelenmesinde fayda vardır. Ezbere yada kurumlar ile kişileri düşünmeden yapılan eleştiri hiç bir zaman haklı olamaz.

  Dediğimiz gibi, Kocaman bir ilçe bir iki kişinin yada grupların dediğimiz olsun mantığı ile yaklaşımı ile hep bu doğrultudan bakılarak kısır döngü içinde haber yapılarak ilçe sitesi olunmaz. Bu sitede öncelik Akkuş ve Köyleridir, Beldeleridir. İlçe İmajına zarar gelecek konulardan mümkün olduğu kadarı ile uzak durduk. İlçe zarar değil faydamız olsun diye bu siteyi kurduk.

 5. Eğer yanlış hatırlamıyorsam bu haberi daha bir kaç ay öncede yaptınız şuan aynı haberi yapmanızın nedeni ısmarlama bir güzelleme yapmakmıı?? Bir öncesinde hastane ile ilgili işçilerin çıkarılması haberi vardı.. Şimdi buna karşı hemen bir imaj tazelememi yapılıyor yaptırılıyor.. Not: Sansürsüre hayır..

  Site Yönetimi:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar