16 Haziran 2024 Paz

İstikrarın Adresi, Akkuş İnternet Sitesi

10 sene önce kurulan sitemize, özenip site kuranların çoğu yollarda döküldüler

İstikrarın Adresi

Akkuş İnternet Sitesi

10 Sene önce kurulan internet sitemize özenip, site kuran bir çok kişi ve kurum internet siteleri şimdi ne durumdalar hep birlikte bakalım mı?

Akkuş Kaymakamlığı İnternet Sitesi: Şu anda site açık. Ama istenilen bilgiye ulaşılıyor mu? Hayır Akkuş İlçesini tanıtıcı bilgileri ve köydes çalışmalarına ilişkin hiç bir bilgiye ulaşılmıyor.

Akkuş belediyesi İnternet Sitesi: Şu anda site açık ama nerdeyse hiç bir sayfası açılmıyor.

Okul Sitelerinin bir çokları ise ya hiç açılmıyor yada yıllardır güncellenmiyor.

Belde Sitelerinin bir çokları da ya hiç açılmıyor yada açık olanların bir çokları ise güncellenmiyor.

Derneklerin kurmuş oldukları sitelerde ya hiç açılmıyor yada güncellenmiyor.

Kişilerin kurmuş oldukları onlarca siteler ise kapandı. Açık olanların bazıları ise aktif olurken güncellenme yok.

Bazı kişi siteleri ise sansürsüz yayın yapacağız dediler. Şimdi ise pişman olduklarını yazıyorlar.

Bir de Akkuş ilçesi dışıda kurulan ve bölge siteleri olduğunu söyleyip, her ilçeden temsilci ve muhabir seçerek yayınına devam etmeyi düşünen siteler var ki, şimdi bu sitelerin bir çoklarına bakınca, bölge sitesi olmaktan çıkmış. Şahsi site yada siyasi site olma yolunu seçtikleri görülmektedir.

Ordu ili genelinde kurulan bir çok internet sitesi ve gazetlerin kurduları internet sitelerinin bazılarının ise güncellenmediği, hatta bir çoklarının yayında olmadığı görülmektedir.

Tüm bunlardan sonra herhalde sizlerinde değerlendirmesi ile diyebiliriz ki,

Akkuş İnternet Sitesi ilk kkurulduğu gündeki heycanı artarak devam ediyor. Bu heycan ilk günlerde site yönetimi ile sınırlı olurken bu günlerde, Temsilcilerimiz, Muhabirlerimiz, Yazarlarımız, Onursal Başkanımız, Üst Danışma Kurulumuz ve gönüllü bir çok yardımcımız, Site Tekipcilerimiz ile heycan ilk günkü gibi devam etmektedir.

Akkuş sevgisi, Akkuş Köyleri ve Beldeleri sevgisi hiç durmadan devam etmektedir. Gurbetteki Akkuşlular sevgisi devam etmektedir. Dünyanın her yerindeki Akkuşular sevgisi ve Akkuşlulara hizmet aşkı devem etmektedir.

Sitemizin ekibinin biraz daha özverili çalışması ile ilerleyen günlerde çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir.

Site yapım ve devam ettirme işi azim işidir. Özveri işidir. Akkuşu sevme işidir. Akkuşluları sevme işidir. Seni sevmeyeni bile sevme işidir. Doğru bildiğin yolda hiç durmadan gitme işidir. Seni bu yoldan alıkoymak için çaba gösterenlere aldırmam işidir. Bir olma birlik olma işidir.

Akkuş İnternet Sitesi bir olma birlik olma ve Akkuş sevgisi ile Akkuş’a ve Akkuşlulara hizmet yapma yarışı ile Allahın izni ile yoluna hiç durmadan devam edecektir. Bizler sizlere güveniyoruz. Sizlerde bizlere güvenin gerisi Akkuş ve Akkuşlular için çok kolay olacak.

Site Ekibi Adına Hepinize Saygılarımızı sunuyoruz. Allah yar ve yardımcınız olsun. Allaha Emanet Olun.

 

 

 

 

Related Articles

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar