24.Kas.2020
ad

Yazar hakkında

5 Yorumlar

 1. Altun Kurt

  mercedes ‘in büyük hisselerini İsrail aldı.

  Yanıt
 2. mehmet denizci

  sermayenin dini olmaz. bir dönem anadolu sermayesi için de çok yakışıksız ifadeler söylenmiş, bazı alanlara sokulmaması yönünde çeşitli ambargolar konulmuştu. unutmamak gerekir. sadece müslümanlara yönelik savaşı, ambargoyu, eziyeti destekleyen kişi ve şirketlere yönelik boykot yapılması amacına daha uygun düşen bir eylem. itidali elden bırakmayalım.

  Yanıt
 3. bahadir can

  burada ki markaların hepsi farklı ülkelerde üretiliyo gösterilebilir fakat sahiplerinin hepsi yahudidir.
  mesela coca-cola ya abd malı diyosunuz ama 2004 ten itibaren tüm kar gelirlerini israil kuvvetlerine bağışlamış bir markadır..
  fanta almanya çıkışlıdır diyosunuz ama hepsi coca-cola company nin malıdır
  diğer ürünlerde aynı şekilde dolaylı olarak israil e yardım yapan şirketlerdir

  Yanıt
 4. Özgür Orman

  ArkadaşLar.Bu markalardan bazıLarı hatta büyük kısmı israiL maLı değLdir.Örneğin : Coco CoLa ABD ( ve üLkemizde dahiL oLmak üzere birçok üLekede üretiLmekte ), Nokia FinLandiya, Fanta aLmanya çıkışLıdır…,Ayrıca Sana dediğiniz margarin ve aLgida dondurma hoLLanda ve ingiLiz şirketLerin birLeşmesiyLe oLuşan UniLiver şirketinin ürünüdür.MiLka çikoLataLArının arkaLarına bakarsanız PoLonyada üretiLmiş ibaresini görebiLirsiniz. BiLgi kirLiLiği oLmasın

  Yanıt
 5. Bahadr KAYIM

  Hatırlayanlar bilir, Gazzedeki katliam (evet katliam) sırasında protesto gösterileri sırasında çok liste dolaştı.Mesela bendeniz de Ankara’da Sıhhiyede 100 bin kişilik bir eylemdeydim ve üç ayrı liste dağıtıldığını gördüm.Bu listeleri inceledim, hiçbiri birbirini tutmuyor..
  İyi niyetinize kalpten inanıyorum ancak..Mesela şimdi de bu listeye bir bakalım:Bir defa bu listedekilerden Yahudi malı olanların çoğu İsrailde üretim yapmazlar.Komili Yahudi değil, Türkiye Rumlarından Halis Komilinin şirketidir.Yine Benetton İtalyandır,Lipton İngilizdir.Vakko Türkiye Yahudilerinden Vitali Hakko ve oğlu Cem Hakko’nundur.Hele hele Saralle eğer bizim bildiğimiz Saralle ise yüzde yüz Türk malı üstelik ORDU’da üretim yapmaktadır.
  Birde her Yahudi SİYONİST değildir.Mesela o gemide yanlışım yoksa Siyonist olmayan Yahudilerde vardı.Bende önceden her Yahudiyi aynı kafadan zannederdim ama değil!Yani iyi inceleyip-iyi araştırıp liste yapmak lazım.
  Mesela bu konuda tavsiyem TÜKETİCİLER BİRLİĞİ’nin sitesindeki boykot markalarıdır.İyi araştırılmış ve fazla olmayan listedir.Mesela PEPSİ o listede yok.Ama tabii COCA COLA var.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ