8 Aralık 2023 Cum

Son Dakika Bilgileri: Akkuş MYO. Ziyaret Ettik.

Site Yönetiminden İhsan ÇAM, Ünye Temsilcisi Seyit ÇAM ve Köşe Yazarımız Sevda ÇAM ile birlikte MYO. Ziyaret Ettik. İşte Gördüklerimiz

 

AKKUŞ MESLEK YÜKSEK OKULUNU ZİYARET ETTİK
ADRES DOĞRU ANCAK, BAŞBAKAN ONAYLADIĞI HALDE
NE YAZIK Kİ HALEN BİNADA SEKA İŞLETMESİ ADI YAZIYOR.
KAĞIT ÜZERİNDE MESLEK YÜKSEK OKULU VAR
ANCAK, FİİLİ OLARAK ORTADA GÖZÜKEN HİÇ BİR ŞEY YOK
 
02.08.2009 tarihinde Akkuş İnternet Sitesi Yönetimi olarak Akkuş Meslek Yüksek Okulunu ziyaret ettik. Okul ziyaretinde, Sitemiz Ünye Temsilcisi Seyit ÇAM ve Köşe Yazarımız Sevda ÇAM’da hazır bulundular. Uzun zamandır takip ettiğimiz ve bizzat okulun açılması yazılarını gören kişiler olarak, hayal kırıklığına uğramadık desek yanlış olmaz. Önce Seka İşletmesi olan ve gecici olarak kadastro çalışmaları yapan kuruluşa verilen okul binalarını boşaltılmış olarak gördük. Binanın girişinde AKKUŞ MESLEK YÜKSEK OKULU İbaresini aradık. Yoktu… Kapıyı açmak istedik kapalı idi. Zaten Kapı camında da KAPALI ibaresi yer alıyordu.
Ordu Üniversitesi İnternet Sitesinde üniversiteye bağlı Meslek Yüksek Okulların içersinde Akkuş Meslek Yüksek Okulu ibaresi yer aldığı halde ilçede okul için ayrılan binalarda (daha önceki yıllarda yapılan ek bine haricinde) herhangi bir çalışmanın yapıldığına hatta okulun adına dair herhangi bir levhaya bile rastlanmamıştır.
 
Akkuş İnternet Sitesi olarak soruyoruz: Akkuş Meslek Yüksek Okuluna kim sahip çıkacak, ne zaman okul açılacak, ne zaman müdür ataması yapılacak ve ne zaman eğitim- öğretime açılacak ????

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar