17 Nisan 2024 Çar

Siz Hep İlçenin Sorunları Dile Getiriyorsunuz Diye Sitemize Eleştiri Yapılmaktadır.

Bir çok kişiden sık sık eleştiri alıyoruz. Siz hep ilçenin sorunları dile getiriyorsunuz diye

"KARDEŞİM SİZİN YAPTIĞINIZ EN İYİ KONU

SIK SIK İLÇENİN SORUNLARI DİLE GETİRİYORSUNUZ"

SÖZLERİ İLE SİTEMİZ YÖNETİMİ ELEŞTİRİLMEKTEDİR.

Bazı kişiler bu haberleri görünce kızıyorlar. Kişiler haklı nasıl olsa biz konuşarak bu kişileri ikna ederiz. Ama Akkuş İnternet Sitesi sık sık konuları dile getirince bu iş zor oluyor. Kişi Akkuş ilçe merkezinden dışarı çıkmayacak, Yada görevli olduğu makamı ve ili dışarı çıkmayacak, köylerdeki sorunları gidip yerinde görmeyecek. Ama bu kişiler nedense hep haklı olacaklar, onları kimse eleştirmeyecek. Doğruları yazamayacak. Köylerden siteye haber gelince köylüler azarlanacaklar, elbette bu şekilde düşünen kişiler bizlere kızarlar. Akkuş İnternet Sitesine kızarlar.

Efendim 4 aydır tahmini 300 milyar harcanarak yapılan Meyvalı Köyü İspenli Köprüsü baş kısımları doldurularak hizmete açılmayacak. Ama site bunu haber yapmayacak. Köy Muhtarı azarlanacak sen mi siteye haber yolladın diye. Akkuş ilçesinde Özel İdarenin Araç Şantiyesi var. Buradaki araçlar ile neden köprünün başları doldurulmaz aslında çok ta merak edilmektedir. Daha da olmadı, Bir merkez ve belde Belediyelerden araç talep edilerek gene köprünün baş kısımları doldurulurdu.

4 sene önce Akkuş-Salman yolu için Enerji Bakanı ile görüşüldü bu yolun genişletilmesi ve asfalt olması için, Sayın Bakanımız elimizden geleni yaparız dedi. Ordu Valiliği Ödeneği az veriyor dedik. Sayın Bakanımız bizde başka yerlerden kaynak buluruz dedi. Ama aradan geçen bu zaman diliminde ise yol genişletildi. Ama asfalt konusu kaldı. 3 Beldeyi ve en az 15 e yakın köyü Akkuş İlçesine bağlayan bu grup yolunun asfatlı olmasını istemek kadar doğal ne olabilir ki

Herkesin bildiği gibi, Salman’da, Akpınar’da, Seferli’de, Kızılelma’da ve Çayıralan’da acilen Öğrenci Pansiyonlarına ihtiyaç var. Bu ihtiyaçları haber yapmayalım mı?

Damyeri Okul, Eğitim için tehlikeli diyen yetkililer var. Bunu da mı haber yapmayalım.

Akkuş Meslek Yüksek Okulunu da mı haber yapmamızı istemiyorlar mı?

Aslında biraz haklılık payları var. Son bir sene içinde ilçede ve köylerde-Beldelerde çok büyük çalışmalar yapılarak açılışlar yapılmadı. Son sene bir duraklama dönemi oldu sanki, Dolayısı ile de hizmet haberleri üst üstte geldi.

KEŞKE KEŞKE KEŞKE

SON SENEDE İLÇE MERKEZİNDE, BELDELERDE VE KÖYLERDE ÇOK BÜYÜK ÇALIŞMALAR OLSA DA AÇILIŞ HABERLERİ YAPSAK. Ünye İlçesinde nerdeyse her gün bir açılış var. Diğer bir çok ilçelerde de öyle. Ama Akkuş son senede sanki durdu. Site yönetimi olarak en son İspenli Köprüsünün açılışını haber yapmak için hazırlandık. Oda olmadı henüz.

Siz bu siteyi idare etseydiniz ne tür haberler yapardınız çok merak ediyoruz?

Bir kez daha ifade edelim. Bizim işimiz Akkuş ve Köylerine hizmet. Hizmet yapanın yanındayız. Diğer konular ile çok fazla ilgilenmiyoruz. Çalışanın haberi bu sitede fazlası ile övgü alarak haber yapılır.

Kusura bakmayın da çalışmayını, görevini yapmayını da bırakın eleştirelim. Sözün özü Akkuş’a hizmet istiyoruz. beldelere hizmet istiyoruz. Köylere hizmet istiyoruz. Bizim derdimiz bu

 

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar