12 Nisan 2024 Cum

Sitemizin Masraflarının Karşılanması İçin, Reklam Vermek İstermisiniz?

Akkuş İlçesindeki, Beldelerindeki ve İlçe dışındaki Akkuşlu Esnaflarımızdan, Siteye Reklam Vermelerini bekliyoruz

Sitemize Reklam Vermek İsteyenlere Açıklama
Sitemizin Masraflarını karşılamak için reklam vermek istermisiniz

Sitemize Reklam Verecek Kişi ve Esnaflara Önemli Duyuru
Sitemiz Masraflarını karşılamak için siz değerli Akkuşlu ve Sitemize ilgi duyan kişi ve esnaflardan, reklam verilmesi yönünde talebimiz bulunmaktadır.

Reklam Ücreti Çok Uygun Fiyatlarda dır. Gerekirse 2 taksit de yapılır.

Sitemize reklam vererek, firmanızın tanıtımını ve sitemizin masraflarına katkı sağlamanızı beklemekteyiz. Aşağıda görüleceği üzere,
GÜL TİCARET
AKKUŞ GENÇ TURİZM FİRMASI
YİĞİT SAZ GRUBU
Ayrıca Akkuşlu Esnaflar Sayfamızda Sadece yıllık 10 YTL vererek Firmanızın reklamının yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayfamıza girerek kendiniz firmanızın reklamını buraya kayıt edebilirisiniz. Daha sonra sitemiz yönetimi bu kaydı onaylamaktadır. Ancak 10 YTL hesaba yatmadığı durumunda ise birkaç gün içinde reklamınızın kaydı silinmektedir. Bu nedenle bu sayfaya reklam girişi yapanların en geç 3 gün içinde 10 YTL yi hesaba yatırması hususunda özen gösterilmesine dikkat edilmelidir.
Ancak Akkuşlu Esnaflar sayfasındaki reklam kısıtlıdır. Esnaflarımız ve kişiler firmasının daha çok ve detaylı bir şekilde reklamının yapılmasını isterseler, şu anda sitemizde devam eden Akkuş Genç Turizm Firması, Gül Ticaret gibi Firmaların reklam sayfası gibi Reklamları çok detaylı ve geniş içerikli olmasını isteyenlere özel reklam sayfası hazırlanmaktadır. Esnaflarımızdan Gül Ticaret ve Genç Turizm Firması gibi reklam verecek olanların reklamlarını bekliyoruz. Ücret konusunda ise gereken kolaylıklar sağlanacaktır. Bu tür reklam veren firmaların ilgili sayfasına ulaşılması için, sitemiz ana sayfasında firma adı ve resmi ile reklam bölümü oluşturulacaktır.
Bizim amacımız para kazanmak değil sadece sitenin yıllık masraflarını karşılamak, bu doğrultuda düşünülerek sitemize reklamlarınızı bekleriz.
Diğer bir konu da Kişilerde kendilerini aile fertlerini ve çalışmalarını sitemizde yayınlanmasını sağlayabilirler. 200 Adet resim ile kişilere özel reklam sayfası da hazırlıyoruz. Bu sayfaya ulaşmak için sitemiz ana sayfasında sizlerin adı ve resmi ile reklam bölümü oluşturulacaktır.
Bizimle İletişim

webmaster@akkusilcesi.com 

yada

 ihsancam@akkusilcesi.com

Telefon: 0536 342 57 78 

 
SİTEMİZDE YAYINLANAN FİRMALARIN REKLAMLARI

 GÜL TİCARET

  Akkuş Genç Turizm Firması
https://www.akkusilcesi.com/caglar.htm

 YİĞİT SAZ GRUBU

Akkuşlu Esnaflar

Şu anda yayında olan Reklamlar için
bir yıllık süresi tamamlanan reklamların
ücretlerini geçen seneki fiyattan ödemelerini önemle rica olunur

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. Kişilere özel reklamlar ve köşeler esnaf reklamlarından daha önce gündeme gelmesi daha uygun olacaktır.
    Hiç kimse reklam için siteye girmez ama gündem takipi, haberleşme, bilgi edinme gibi konular öncelik olup reklamlarda bu konulara vesile olarak göz atılır.
    Saygılarımla.

  2. ÖNCELİKLE SİTE ÇALIŞANLARININ VE TÜM AKKUŞ’LU HEMŞEHRİLERİMİZİN KURBAN BAYRAMINI TEBRİK EDER MİLLETİMİZ,MEMLEKETİMİZ VE BÜTÜN İSLAM ALEMİ İÇİN HAYIRLARA VESİLE OLMASINI TEMENNİ VE NİYAZ EDERİM.BEN İSLAM BARMAK YEŞİLGÜNEYCİK KÖYÜNDE DOĞDUM ŞU AN ÜMRANİYE’DE EMLAK İŞİ YAPIYORUM.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar