7 Aralık 2023 Per

Sitemize Yapılan Eleştiriler

Sİtemize Yapılan Eleştiriler Hangileri? Verdiğimiz Cevaplar Hangileri

 

SALİH KAYNAK’IN SİTEMİZE YAPTIĞI ELEŞTİRİLER

Sevgili akkuşlu hemşerilerim site yönetimi küçük bir kampanya başlatmıştır siz akkuş kaymakamı olsaydınız ne yapardınız,siz ordu valisi olsaydınız ne yapardınız,siz belediye başkanı olsaydınız ne yapardınız,siz il meclis üyesi olsaydınız ne yapardınız,siz belediye meclis üyesi olsaydınız ne yapardınız,siz köy muhtarı olsaydınız ne yapardınız.

Sevgili kardesim site yönetimi İhsan Çam ve İhsan Güneş yukarıda yazdıgınız makamlarda olanlara ne yapardınız derken onların görevini yaptıgına ben inanıyorum.

Bu başlık altına siz Akkuş internet sitesi yönetimi olsaydınız ne yapardınız niçin yazmadınız bakın ben Akkuş internet sitesi yönetimi olsaydım.


1-Akkuş halkının tek benim düşüncem de olmadığını anlardım
2-Tüm siyasi partilere eşit mesafede olurdum
3-Kendi dünyama uygun siyasi partiyi öven yazılara site yönetimi olarak tebrik etmezdim benim tam karşıtım olan siyesi düşüncülerin yazılarıda kesmezdim bir de bir siyasi partinin millet vekilini olursal başkan yapmazdım.
4-Geçmişte yapılan belediye hizmetlerinin inkar edip sağdece akp belediye başkanının ne yaptığı belli olmayan hizmetleri övmezdim bir de geriye bakardım ondan sonra karar verirdim geride yapılan hızmetleri de halkımıza anlatırdım.
SALİH KAYNAK

SALİH KAYNAK’IN ELEŞTİRİLERİNE SİTEMİZİN VERDİĞİ CEVAPLAR

1. Yukarıda Sayılan Kurumların görevlerinin tam olarak yaptığını inandığınızı yazıyorsunuz. Hiç inandırıcı değilsiniz çünkü Çavdar Köy Kirenlikonak Mahalle yolu kaç senede yapıldı. Nasıl bir çaba ile yapıldı. Halen de tam olarak da yapılmadığı söyleniyor. Ayrıca sizin demek ki Akkuş İlçesi ve köylerinde Ne yol, ne içme suyu, ne yatırım. Ne İstihdam. Ne Eğitim. Nede diğer bir çok konularda hiç bir isteğiniz ve şikayetiniz yok. Demekki Ne yazık ki biz, sizin belki rüyada gördüğünüz bir çok konuları ne yazık ki göremiyoruz. Adı geçen kurumları ellerinden geldiği kadar belki görevlerini yapmaya çalışıyorlar ama bu yeterli değil. Ellerinden gelenin daha çoğunu yapmaları gerekmektedir.

2. Size kim söyledi bizim Akkuş Halkına baskı yaptığımızı ki, Öncelikle Akkuş Halkı asla baskıyı sevmez. Kabul de etmez. Dolayısı ile bizim görüşlerimizi kabul eden olur. etmeyen olur. Zaten bizde kimeye zorla görüşümüzü kabul et demiyoruz. Beğenmeyenler aynen sizin gibi karşı görüşünü yazıyorlar. Şimdi siz karşı görüş yazdınız. Size baskı mı yaptık. İşkence mi yaptık. Dolayısı ile fazla bu konulara kafayı takma, Akkuşlular beğendiği fikri alır. Beğenmediğinin karşılığını verir.

3. Akkuş İnternet Sitesi tüm siyasi partilere eşit mesafede. Ancak, Akkuş İlçesindeki Siyasi Parti İlçe Teşkilatları Akkuş İnternet Sitesine eşit mesafede değil. Ezbere yazmak yok. Ezbere kişilerin aklını çelmek yok. İlçedeki Siyasi Parti İlçe teşkilatından bir kişi çıksın desin ki, biz Akkuş İnternet Sitesine ilçe teşkilatı yetkilisi olarak bir haber-yazı gönderdik. Yayınlamadılar desin? bunu kimse diyemez. Peki sizi görüşünü benimsediğiniz partinin Akkuş İlçe Teşkilatı ile görüşüp, oradan aldığınız bir haberi yada yazıyı yada çalışmayı temin edip bize gönderdiniz mi? gönderdiniz de biz yayınlamadık mı? Demek ki salih kardeşim, ezbere yazmak yok. Çamur at izi kalsın yok. Bir iş yapınca bilinçli yapmak, bilgi ve belgeye dayanarak yazmak lazım.

4. Akkuş İnternet Sitesi, Akkuş’a ve Akkuşlulara hizmet sitesidir. Ağırlıklı konusu hizmet konularıdır. Dolayısı ile her hizmeti haber yaparız. Çalışanları da motive ederiz. Alkışlarız tebrik ederiz. Bu hep böyle olacak. Çalışmayanı ve ezbere iş yapanları da eleştirmeye devam edeceğiz.

Akkuş İnternet Sitesi, Çalışmalarını yaparken kimseden emir almaz. Baskıyı asla kabul etmez. Dolayısı ile de Kimi Site Temsilcisi, Muhabiri, Yazarı, Üst Danışma Kurulu Üyesi, Onursal Başkanı seçerken kimseye sormaz. Sitenin yönetim kurulu oturur. Gerekli bilgi ve belgeleri inceleyerek bir karar verir. Onursal Başkan’da seçerken, yönetim kararını vermiştir. Lütfen müsaade edin de sitenin iç işlerine fazla müdahale etmeyin.

Evet bir çok yazılar makaslanıyor. Nedeni de Akkuş İlçesi geneli düşünüldüğü için, Kişilere ve kurumlara hakaret edildiği için, Sitemizin çalışma sistemi bu şekilde bu konuda söyleyecek fazla bir şey yok.

5. Daha önceki dönemlerde Belediye Başkanı Görevi Yapan Kişilere karşı şimdiye kadar herhangi bir olumsuz haberimiz olmamıştır. Görev yapan başkanlarımızın bir çoğunun canı sağdır. Sitemiz onların hepsine açıktır. İsteyen başkan sitemize çalışmalarını gönderebilirler. Hemen yayınlarız. Örneğin Hami Başkan ile sık sık görüşürüz. Kendisi ve diğer başkanlara sitemiz açıktır.

Salih bey sonuçta bizde insanız hatalarımız olur. Bu konuda bir iddamız yok. Ancak keşke yukarıda yazdığınız konular dışında elle tutulur eleştirleriniz olsaydı da bizde istifade edebilseydik. Bundan sonra da sitemizin eksikliklerini görürseniz yazarsanız çok seviniriz.

Teşekkürler Salih Bey, Sayenizde Site ziyaretçilerimizi bir çok konularda aydınlattık.

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar