24 Nisan 2024 Çar

Sitemize, Seferli İlköğretim Okulu Aile Birliği Derneğinden Ödül

Seferli İlköğretim Okulu, Okul Aile Birliğinden Sitemize Plaket Ödülü

SEFERLİ BELDESİ

SEFERLİ İLKÖĞRETİM OKULU

OKUL AİLE BİRLİĞİ DERNEĞİNDEN

SİTEMİZE ÖDÜL

SEFERLİ İLKÖĞRETİM OKULUNUN İHTİYAÇ DUYDUĞU CİHAZLARIN VE ÇEŞİTLİ MALZEMELERİNİN TEMİN EDİLMESİNDE, SİTEMİZİN SEFERLİ COM VE SEFERLİ NET İnternet siteleri ile birlikte açmış olduğumuz yardım kampanyasından dolayı, Okul Aile Birliği Derneği, tarafından Plaket ile ödüllendirildik.

Okul Aile Birliği derneği ve İstanbul’da Yaşamını Sürdüren birçok kişi ve kuruluşlarca ortaklaşa düzenlenen okula yardım ve ödül töreninde, sitemiz adına plaketi köşe yazarımız Erdal KORKMAZ almıştır. ( Davetli edildiğimiz halde gecede bulunamadığımız için çok üzgünüz ve geceye katılanlardan ve Okul Aile Birliği Derneği ile Eğitimcilerimizden özür diliyoruz.) Ayrıca İstanbul’dan plaketi bizlere Ankara’ya gönderen Muhittin KOCAOĞLU’NA çok teşekkür ediyoruz.

Site yönetimi olarak böyle bir beklenti içinde değildik. Çünkü Akkuş İlçesindeki her okula ve öğrencilerimize ve İdarecilerimiz ile Öğretmenlerimize yardımcı olmak bizlerin en büyük görevi olmalı diye düşünüyoruz. Ancak nezaketlerinden dolayı Seferli İlköğretim Okulu, Müdür Baş Yardımcısı Ergün TÜRKMEN’e, Okul Aile Birliği Derneği Yönetimine ve diğer kişilere teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Geceden Görüntüler ile sizleri baş başa bırakalım. Geceden Resimler www.seferli.net İnternet sitesinden alınmıştır.

 

 

 

 

 

 

Related Articles

3 YORUMLAR

  1. akkuş internet sitesini bende bu haber katkılarından dolayı kutların sizlerin aracılıgı ile bizlerde akkuşa eğitimde ihtiyaç duyan okullarımıza elimizden geldik kadar ulaşmaya çalışıyoruz gücümüzün yettigincede devam edecektir teşekkürler

  2. Almış olduğunuz bu ve diğier tüm ödüllerden dolayı tüm site çalışanlarını tebrik ediyor,başarılarınızın devamını diliyorum.
    Aslında aldığınız ödüllerin giderek artması sitenin Akkuş Coğrafyasınna ne kadar hakim olduğunun,tüm Akkuşu,Akkuşluları temsil ettiğinin güzel bir göstergesi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar