2 Nisan 2023 Paz

Sitemiz Yazarı M.Ali KURU’nun Babasına Geçmiş Olsun

Köşe Yazarımız M. Ali KURU’nun Babasının Tedavisi Ankara’da Devam Etmektedir.

Kızılelma Beldesi Kışla Mahallesinde ikamet etmekte olan Sitemiz Köşe Yazarı M.Ali KURU’nun babası, Rahatsızlanarak Ünye Devlet Hastanesine, buradan da Ankara Tıp Fakültesi Cebeci Kalp Merkezine Oğulları tarafından getirilmiştir. Şu anda tedavisi devam eden hastamıza, Sağlık ve sıhhat diler. Bir an evvel sağlığına kavuşmasını arzularız.

Related Articles

8 YORUMLAR

  1. Değerli Hocamız Kızılelma’nın gururu Mehmet Ali Hocamız’ın, mahallemiz sakinlerinden olan babası Zihni KURU Bey’e en içten geçmiş olsun dileklerimi iletir, yakınlarına (oğulları Mehmet Ali, Adem, Musa ve Arslan KURU’ya) kolaylıklar dilerim. Allah’tan acil şifalar dileyorum!

    Kemal DELEN
    Kızılelma Kışla İlköğretim Okulu
    Müdür Yetkili Öğretmeni

  2. Kızılelma’nınyetiştirdiği değerli eğitimci Mehmet Ali Hocamızın babasına acil şifalar diliyorum,kısa zamanda eski sağlığına kavuşmasını temenni ediyorum.

  3. aynı zamanda enişte diye hitap ettiğim değerli büyügümüzün rahatsızlığını siteniz aracılığı ile işittim. çok büyük geçmiş olsun der acil şifalar dilerim.

  4. Kızılelma’nın yetiştirdiği değerlerden biri olan Mehmet Ali Hocamızın babasına acil şifalar diliyorum..Rabbim yardımcıları olsun

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar