16 Haziran 2024 Paz

Sitemiz, Tarım Danışmanı Halis TÜRKOĞLU’nu Tanıyalım

Halis Bey, Akkuş İnternet Sitesi Ailesine Hoş Geldiniz.

AKKUŞ İNTERNET SİTESİ

TARIM DANIŞMANINI HALİS TÜRKOĞLU’NU TANIYALIM

Adı ve Soyadı                    : Halis TÜRKOĞLU

Doğum Yeri ve Yılı              : Akkuş – 1960

Eğitim Durumu                   : Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi

                                 Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü

Akkuş Seferli boğmalık ilkokulu  ve Akkuş orta okulu 1976 yılında mezun oldu.Samsun Veteriner  Meslek Lisesinden  1979  yılında mezun olduktan sonra aynı yıl Kars Hayvancılığı Geliştirme Proje İl müdürlüğünde göreve başladı, daha sonra Ordu İli Korgan İlçesi’ne atandıktan  2 yıl sonra  askerlik hizmeti için ayrıldı.

        1984 yılında Ağrı İli Tutak İlçesinde göreve başladı. 6 yıl bu ilçede görev yaptıktan sonra Van Yüzüncü Yıl  Üniversitesi Hakkari Meslek Yüksek Okuluna Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği bölümünden 1991 yılında mezun oldu. Aynı Üniversitenin Ziraat Fakültesi  Bahçe Bitkileri bölümünden 1996 yılında mezun olup, bu  dönemlerde Van Tarım İl Müdürlüğünde görev yaptı.

        1996 yılında Ordu Çamaş İlçe Tarım Müdürü olarak göreve başladı. 1997 yılının Nisan  ayında ise Ordu-Ünye İlçe Tarım Müdürü olarak  5.5 yıl görev yaptıktan sonra 2002 yılı Eylül ayında Atatürk Orman Çiftliği Bağ-Bahçe Müdürü olarak göreve başladı. Halen bu görevi sürdürmektedir. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

Related Articles

5 YORUMLAR

  1. HALİS BEY MERHABA BEN YILMAZ GÜLLÜ SİTEDEYAZILARINI VE YORUMLARINI OKUYACAĞIZ İNŞALLAH.AYRICA AZİZ BOZOK HOCAMA BURADAN SELAMLARIMI SUNUYOR YENİ GÖREV YERİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM.YAZACAK ÇOK ŞEYLER VAR AMA NEYSE TÜM BEN AKKUŞLUYUM DİYENLERE SELAM OLSUN

  2. Bu sayfadan derin bilgilerini ve tecrübelerini göreceğimiz ve okuyacağımız için mutluyuz.Site yönetimine sizleri buraya davet ettiği için teşekkürlerimi sunuyorum.

  3. Halis Bey, insanlara değer veren, güler yüzlü, yardım sever, mesleğinde kendisini yetiştirmiş, bilgili kardeşimizdir. Haber ve yorumları ile bizilere çok yardımcı olacağına inanıyorum.
    Site Yönetimi; Tebrikler ……..

  4. beldesinin topragını çigneyip havasını soluyan şahıs cıkmış…

    Site Yönetimi: Mehmet Bey, Halis Beyi Sitemize biz davet ettik. Sağ olsun oda kabul etti. Bilmenizde yarar var.

  5. Halis Bey,biyografisinden de anlaşılacağı gibi yurdun değişik yörelerinde görev yapmış, her gittiği yerde görevini severek yapanAkkuş’umuzun yetiştirdiği başarılı bir bürokratımızdır. Akkuş’a, Akkuşluya hizmet onunla özdeşleşmiştir. Ünye’deki çalışmalarında olsun, Ankara’daki hizmetlerinde olsun biz hemşerilerinin hizmetinde olmuştur. Biliyorum ki bundan sonra olmaya devam da edecektir. Halis Bey’e Akkuş sitesine hoş geldin diyor, görevinde daha nice başarılar diliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar