31 Ocak 2023 Sal

Sitemiz Haberleri Ulusal Basında Yayınlanıyor

Ordu Atılım Gazetesi, İnternet Sitemizin Haberini Yayınladı

 

 30.11.2007 Tarihinde Sitemizin Organize Ettiği
2. Akkuşlular Platformu Toplantısı
Konulu Çalışmamızı ve
Toplantı Sonucu Sitemizde Yayınlanan Haberi
Ordu Atılım Gazetesi
Gazetelerinin Ana Sayfasına Taşıyarak Haber Yapmışlardır.

Ordu Atılım Gazetesi İstanbul'da Faaliyetlerini sürdürmekte olup, Basımı Yapılan Gazete Yurdun Tüm Bölgelerine Dağıtılmaktadır. Ulusal Gazete Yayıncılığını Sürdürmekte Kararlı olan Gazete Yönetimi bir süre önce Ankara'ya gelerek sitemiz Yapımcıları İhsan ÇAM ve İhsan GÜNEŞ ile ayrı ayrı görüşmüşlerdir. Görüşmede her iki basın kuruluşunun birlikte çalışma yapmaları yönünde önemli kararlar alınmıştır. Sitenin Haber Müdürü Fahrettin ÖZYURT, Uzun zamandır sitemizi takip ettiğini ve başarılı çalışmalarda bulunduğumuzu ifade etmiştir.

Çok Yakın bir tarihte Ordu Atılım Gazetesinin çok başarılı ve Orduluları bir araya getirme adına yaptıkları çalışmaları yayınlayacağız.

Gazete Yönetimi Bizlere de bir jest yaparak haberi bizim hazırladığımız gibi ve gerçekte emeği geçenlerin adlarını yazarak yayınlamıştır. Haberden de anlaşılacağı üzere haberi kaleme alan İhsan ÇAM ve Resimleri Çeken İhsan GÜNEŞ olarak isimlerimizi yayınlamıştır. Akkuşlular adına güzel gelişme olarak düşünüyoruz. İlçemiz adına güzel gelişmeler olarak görüyoruz.

Teşekkürler Ordu Atılım Gazetesi Yönetimi,  Teşekkürler Haber Müdürü Fahrettin ÖZYURT

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar