11 Aralık 2023 Pts

Sitemiz Genel Sekreterinden Akkuşlu Bayanlara Çağrı Lezzet Şenliğinde Buluşalım

Akkuşlu hanımlarında ilgisini çekecek ortak bir platformda buluşmak için zaman zaman katılımlarla,fikir alışverişleriyle, bizden sonrakilere güzel şeyler bırakmak adına

 

halkegt7

 

Akkuş Halk Eğitim Merkezinin Çalışmalarından Görüntü

Akkuşlu Bayanlar ve Sitemiz Takip Eden Bayanların Başarılı Çalışmaları Devam Ediyor

 

Lezzet Şenliği Başlıyor..

 

Merhaba..

Akkuş internet sitesi ilk açıldığı günden beri en sıkı takipçilerinden biriyim, İyi ki de açıldı, bize özel bir site,

insana gurur veriyor, işyerinde arkadaşlar bile ezberledi artık AKKUŞU,

bu işlerden anlayan çoğu arkadaş tebrik etti,hem teknik olarak hem dizayn olarak hem de dolu dolu içerik olarak çok şey sunuyor bizlere sevgili sitemiz..

En taze haberleri yıllarca buradan aldık, ilçemizdeki olup bitenleri, göçüp gidenleri,doğup ölenleri,

daha neleri neleri..

köprüleri yolları,yardımlaşmaları,paylaşımları,dostluğu,arkadaşlığı,Birçok değerli kalemin en güzel yazılarını burada okuduk..

Ziyaretçi defterinden ilanı aşkları,en ateşli yorumları,bazen en doğru cümleleri,ama hep duyguları özlemleri,sılayı andık,köyümüzden ilçemizden bizim insanımızdan bizim toprağımızdan mis  gibi kokular getirdin bize Akkuşun ilk ve gönüllere taht kurmuş tek sitesi..

İşte bu yüzden ben çok seviyorum memleketimin sitesini, zaten insan dünyaya neden gelirki, Topluma yararlı bir şeyler yapmadan, bu dünyada bir iz bırakmadan göçüp gitmek, silinmek ne acıdır.

İşte ben burada bu duyguyu hissediyorum,toplum yararına yapılan hizmeti görüyorum hiçbir karşılık beklemeden,Bu duyguyla bir araya gelmiş ve iz bırakacak insanlar kervanına bende katılmak istiyorum,çorbada tuz olmak için,Akkuşlu hanımlarında ilgisini çekecek ortak bir platformda buluşmak için zaman zaman katılımlarla,fikir alışverişleriyle, bizden sonrakilere güzel şeyler bırakmak adına herkese Sevgiler Saygılar..

S.Rabia ÇAMDOĞAN

Site Genel Sekreteri

Bilgisyar Mühendisi

Acemi bir ev hanımı

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar