23.Kas.2020
ad

Yazar hakkında

4 Yorumlar

 1. fatma bayram

  Güzel gelinimizi tebrik eder bir ömür boyu

  mutluluklar dilerim.

  Fatma BAYRAM
  ÇAMLICAKÖYÜ MUHABİRİ

  Yanıt
 2. ADİL GÜL

  SAYIN İHSAN ÇAM KARDEŞİMİZİN KIZI SEVİNÇKIZIMIZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN DER ALLAH UTANDIRMASIN MUTLU BİR YUVASI OLUP BİR YASTIKDA YAŞAMALARINIVE KOÇAMALARINI NASİP ETSİN.DÜĞÜNDEN HABERİM YOKTU SİTEDEN GÖRDÜM HABERİMİZ OLSA BENDE KATILMAYI İSTERDİM HAYIRLI OLSUN DER GÜL AİLESİ ADINA BURDAN HERKESEDE SELAMLARIMIZI İLETİRİZ.SAMSUN YEŞİL AKKUŞ MUHABİRİ.ADİL GÜL

  Yanıt
 3. Bahadır KAYIM

  İnsanoğlunun hayatının en önemli dönüm noktası evlilik..İhsan Beyinde hayatının en anlamlı günlerinden biri kızının evliliği,Hayırlı,uğurlu olsun.bizde çiftimize ömür boyu mutluluklar ve esenlikler dileriz.Allah bir yastıkta kocatsın.

  Yanıt
 4. Mehmet Ali KURU

  Düğüne davetli olduğum halde zamanın yetersiz ve işlerimin yoğunluğu nedeniyle iştirak edemedim. ÇAM Ailesinin bu mutlu günlerinde sevinçlerine ortak olamdığım için, kendimi çok şansız kabul ediyorum. ÇAM Ailesine mazretimi beyan ediyor ve kabul etmelerini rica ediyorum.
  Gelin Kızımız Sevinç’i ve damadımız Fatih beyi tebrik ediyorum. Yeni kurulan bu genç aileye bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Selam ve sevgilerimi iletiyorum.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ