24 Mart 2023 Cum

Sitemiz Genel Sekreteri ve Sitemiz Yapımcılarından İhsan ÇAM’ın kızının Düğünü (Mutlu Günü)

Çok kalabalık olan düğün merasimine Milletvekilleri, Belediye Başkanları, Dernek Başkanları, Akkuş Merkezinden, köylerinden ve aile akrabaları ile dostları katıldılar

Sample Image

SİTEMİZ GENEL SEKRETERİ

SEVİNÇ ÇAM’IN EN MUTLU GÜNÜ

Sitemiz yapımcılarından İhsan ÇAM’ın kızı olup, anı zamanda sitemiz genel sekreteri görevini sürdüren Sevinç ÇAM’ın Ankara’daki düğünü çok kalabalık oldu.

16 EKİM 2008 Tarihinde Ankara Keçiören Halil İbrahim Sofrası Düğün Salonunda Yapılan Düğünde ilk önce genç çiftlerin nikahları kıyıldı. Sevinç-Fatih Çiftinin nikahlarını Ankara Pursaklar İlçe Belediye Başkanı Selçuk ÇETİN kıydı. Nikah Şahitleri Sitemiz Onursal Başkanı Ak Parti Ordu Milletvekili Avukat Mustafa HAMARAT, Akkuş İlçesi Belediye Başkanı Lütfi EFİL ve  Aydın ili Ak Parti Milletvekili Mehmet ERDEM Şahitlik yaptılar.

Nikahı kıyan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk ÇETİN, Evlenme Cüzdanını Genç çiftlere vermek üzere Vekilimiz Mustafa HAMARAT’a verdi. Vekilimiz HAMARAT, Yaptığı konuşma ile genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi. Düğünde bulunmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi. Evlenme cüzdanını Akkuşlu Hemşerisi gelin Sevinç ÇAM’a verdi.

Düğün, ilahiler, semazenlerin gösterisi, kılınç kalkan ekibinin gösterisi ile devam etti. Düğüne özellikle Akkuş İlçesinden katılım yoğundu. Akkuş merkezden İlçemiz Belediye Başkanı ve gelinin şahiti de olan Akkuş Belediye Başkanı Lütfi EFİL, Çayıralan Belediye Başkanı Azmi KOCAGÖZ, Kızılelma Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ, İl Encümeni Mehmet DUMAN, Esnaflarımızdan Gül Ticaret Firması Sahibi Nihat GÜL, Kızılelma Kışla Mahalle Muhtarı Arslan ŞİMŞEK, Akkuş Belediyesi Muhasebe Müdürü Soner EFİL ve Basın-Halkla İlişkiler Müdürü Ahmet İhsan ÇÖPOĞLU’da katıldılar.

Ak Parti Ordu Milletvekili Ayhan YILMAZ’ın telgraf kutlaması ile katılımının yanında Vekilimizin Danışmanı Talip bey ve Vekilimiz Mustafa HAMARAT’ın Danışmanı Hasan Basri beyler de düğüne bizzat gelerek genç çiftleri tebrik etmişlerdir.

Ankara Akkuş Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Emekli Öğretmen Muzaffer ÇELEBİ, Çayıralan Beldesi Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Azmi DURAN’da katılanlar arasında idiler. Ayrıca AKdatder ( Damyeri-Tuzak ve Çevre Köyleri Dayanışma Derneği Başkanı Necdet DEMİR’de İstanbul’da olduğundan katılamamış, çelenk göndermişlerdir.

Yeşilakkuş İnternet Sitesi Yapımcılarından Tahsin AKKAYA’da Düğüne gelerek, Tebriklerini sunmuşlardır.

İhsan ÇAM’ın çalıştığı Gümrük Müsteşarlığından, İş Arkadaşlarının yoğun katılımı olmuş olup, daha önceki görev yaptığı Maliye Bakanlığından da İhsan ÇAM’ın arkadaşları düğüne gelmişlerdir.

Sitemiz yapımcısı İhsan ÇAM ve Kızı ile damatı: Akkuş Merkez ve köylerinden, Zonguldak, Ünye, Niksar, İstanbul’dan gelenlere, Ankara’da İkamet eden Çukurköy, Çavdarköy, Meyvalı, Ceyhanlı, Kuşçulu, Ormancık, Kemikkeriş, Çaldere, ve diğer köyerden düğüne gelenlere, Damatın, Çankırı, Orta, Kalfat Beldesi ile İşyerinden Ziraat Bankasından, Gelinin Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Kömür İşletmesinen ve Okul arkadaşlarından düğüne katılanlara, İzmit ilinden gelenlere, her iki tarafın köy, mahalle, komşu ve akrabalarından düğüne gelenlere ve mutlu günlerinde aileleri ve genç çiftleri yanlız bırakmadıkları için teşekkürlerini sunuyorlar, şükranlarını sunuyorlar. 


 Sample Image

Vekilimiz Mustafa HAMARAT, Geline Evlenme Cüzdanını verirken

 

Related Articles

4 YORUMLAR

  1. SAYIN İHSAN ÇAM KARDEŞİMİZİN KIZI SEVİNÇKIZIMIZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN DER ALLAH UTANDIRMASIN MUTLU BİR YUVASI OLUP BİR YASTIKDA YAŞAMALARINIVE KOÇAMALARINI NASİP ETSİN.DÜĞÜNDEN HABERİM YOKTU SİTEDEN GÖRDÜM HABERİMİZ OLSA BENDE KATILMAYI İSTERDİM HAYIRLI OLSUN DER GÜL AİLESİ ADINA BURDAN HERKESEDE SELAMLARIMIZI İLETİRİZ.SAMSUN YEŞİL AKKUŞ MUHABİRİ.ADİL GÜL

  2. İnsanoğlunun hayatının en önemli dönüm noktası evlilik..İhsan Beyinde hayatının en anlamlı günlerinden biri kızının evliliği,Hayırlı,uğurlu olsun.bizde çiftimize ömür boyu mutluluklar ve esenlikler dileriz.Allah bir yastıkta kocatsın.

  3. Düğüne davetli olduğum halde zamanın yetersiz ve işlerimin yoğunluğu nedeniyle iştirak edemedim. ÇAM Ailesinin bu mutlu günlerinde sevinçlerine ortak olamdığım için, kendimi çok şansız kabul ediyorum. ÇAM Ailesine mazretimi beyan ediyor ve kabul etmelerini rica ediyorum.
    Gelin Kızımız Sevinç’i ve damadımız Fatih beyi tebrik ediyorum. Yeni kurulan bu genç aileye bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Selam ve sevgilerimi iletiyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar