27.Eki.2020
ad

Yazar hakkında

4 Yorumlar

 1. Mert Ali

  Sevgili Hemşehrilerim,

  Amacı ne olursa olsun memleketimizin onurunu zedeleyecek çalışma içinde olunmadığı müddetçe bütün çalışmaları desteklemek lazım.Ama malum bu ifadeler Ülkemizin bir örneği,bu siyasette de,komşulukta da,akrabalıkta da böyle.Allah (cc.) Haseti,kin gütmeyi ve laf taşımayı yasaklar,yardımlaşmayı ve bir birimizi sevmeyi emreder.Umarım böyle hadiseler bir daha yaşanmaz.Akkuş için iyi haberler dileğimle.

  Yanıt
 2. m.s

  BİR ALLAHIN KULU DEMİYOR MU BİZİM GELENEKSEL BİR ARGAN YALASI VE GÜRGEN FESTİVALİMİZ VARDI O NE OLDU DİYE NEDEN HİÇ GÜNDEME GELMİYOR BİLİNMİYOR MU Kİ AKKUŞLUNUN SADECE AMA SADECE SENENİN İKİ YA DA ÜÇ GÜNÜ BUNU BEKLEDİĞİNİ … SİTE YÖNETİMİ NEDEN BUNUNLA İLGİLİ BİR BAŞLIK AÇIP SORMUYORSUNUZ SEBEBİNİ BAKIN KIZILELMA NE KADAR HOŞ BİRŞEY ORGANİZE DİYOR KÜÇÜMSEMEK DEĞİL AMA MEKEZE BAĞLI BİR BELDE KADAR NEDEN OLANIYOR AKKUŞ BELEDİYESİ….

  Yanıt
 3. Veysel Şensoy

  Öncelikle geçmiş olan Miraç gecesinde yapılan duaların kabulünü ve mutluluklar getirmesini diliyorum. Sayfalarda dilekte bulunanamdım çünkü seyahat halindeydim.

  Sonra bu haset içerisinde olan insanlara teessüflerimi iletirim. Biz kızımız veya oğlumuz bir yerlede masa sahibi olmuş ve hizmet ediyorsa ben gurur duyarım. O kuruma gittiğimde de kendimi tanıtarak ilk ziyaret edeceğim insanlar onlar olur. Çünkü onlar bizim en yakınlarımızdırlar. Onlarla gurur duyar sevinirim. Kuru iftiralar ile ve kendilerinin de inanmadıkları yalanlarla kişileri üzmek ve kırmak kul hakkıdır. Helallik gerektirir. Herkesin bir siyasi görüşü mutlaka vardır. Bazı yerlerde fikirlerini şiddetle yazanlar saygı görüyor ama burada ima yollu da olsa fikirlerini belli edenler kınanıyor, yagılanıyor, suçlanıyorsa bu işte bir kasıt, bir akıl zoru, bir hazımsızlık, bir haset, bir bilmem ne olmanın ezikliği var demektir. Her fikre hoşgörü göstermeliyiz, istemesekte sevmesekte, saygı duymasakta tahammül edebilmeliyiz.

  İhsan beyin kızı bir yerlere gelmişse benim kızım gelmiştir. Bunu böyle algılamak, bilmek kabul etmek borçtur. Başka bir Akkuşlu için de aynısı geçerlidir. Siyasi fikir ise sadece teferruattır.

  Ayıp oluyor ve ayıp olanlar da yüzümüzü kızartıyor. Biz bu değiliz, olmamalıyız ve her hemşehrimizin başarısı bizim gururmuz olmalı.

  Saygı ve selamlarımla,

  Yanıt
 4. E. TÜRKMEN

  Ben şahsım adına bırakın akrabamı bırakın köylümü bir akkuşlu kardeşimizin iyi bir yerlere geldiğinde çok gurur duyuyorum.bana bir zararımı olur hayır aksine bir gün faydası olur.Kimin nerde nasıl karşılaşacağı belli olmaz.Başkalarının zengnliğinden malından bana zarar gelmez.Yüce peygamberimizin bir hadisidir Kendin için istediğin bir şeyi bir başkası içinde istemeyen gerçek mü’min olamaz.Saygılar

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ