20 Mayıs 2024 Pts

Sitemiz Ceyhanlı Köyü Muhabiri Salim BOLATLI’yı Tanıyalım

Sitemiz, köylerden haberlere çok önem vermektedir. Köylerden Muhabirler seçmektedir.

CEYHANLI KÖYÜ MUHABİRİMİZ

 

Adı ve Soyadı: Salim  BOLATLI

Doğum Yeri : Akkuş

Doğum Tarihi: 01.03.1972

Nüfusa Kayıtlı Olduğu İl:ORDU 

Nüfusa Kayıtlı Olduğu İlçe:AKKUŞ 

Nüfusa Kayıtlı Olduğu Köy:Ceyhanlı

Nüfusa Kayıtlı Olduğu Mah.: Bolatlı Uşağı

Şu Anda Yaşadığı Şehir:Yolkonak Merkez İmamı Niksar/ TOKAT

Baba Adı:  Cemalettin

Anne Adı:  Döndü

Tahsili : Anadolu Üniv.Sosyal Bilimler Mezunu

Görev Yaptığı İş Yeri Adresi:Yolkonak Merkez İmamı Niksar/ TOKAT

Unvanı: İmam 

Telefon No: 0539 340 46 75

Faks No :

E-Mail Adresi: yakamoz_60600@hotmail.com

Düşünceler:Değerli Akkuşlu hemşerilerim ve değerli site yönetimi beni ceyhanlı köyü muhabiri olarak seçen site yönetimine teşekkürlerimi bir borç bilirim. En kısa zamanda ceyhanlı köyü ile ilgili bilgi ve resimleri siteye ulaştıracağım amacımız Akkuşluyu, Akkuşu tanıtmak Akkuş için birşeyler yapabilmek. Bunu başarabilirsek ne mutlu bize

Site Yönetimi: Hocam, Sitemiz ailesine hoş geldin. Hep beraber güzel ilçemizin kalkınması ve Akkuşluların birbirleri ile buluşmasını ve her nerede Akkuşlu varsa birliktelik ve kaynaşma ortamı oluşturulmasını sağlayarak bu oluşumların Akkuşlulara ve Akkuş İlçesine hizmet olarak geri dönmesi dileklerimiz ile çalışmaya devam edeceğiz.

Related Articles

9 YORUMLAR

 1. Kıymetli hocam nasılsın.Sizin gibi insanları buralarda görmek ne güzel.Seni tebrik ediyor , başarılarının devamını diliyorum.

  Kıymetli hocam nasılsın.Sizin gibi arkadaşları orada görmek ne güzel.Seni tebrik eder başarılarının artarak devam etmesini dilerim.Akkuş sitemizin asıl sorumlusu ihsan beye de teşekkür eder kolaylıklar dilerim.

 2. Kıymetli hocam Ceyhanlı Köyü temsilcisi olmandan dolayı seninle gurur duydum.Nedense biz genelde geri planda kalırız.Şunu anladımki,çalışılınca ön plandada olabiliyoruz.Dostum çok çalışmalıyız.Seni çok seviyor,görevinde üstün başarılar diliyorum.

 3. Değerli abim salim beyin köyümüzün muhabiri olmasına ve köyümüzü tanıtacak olmasına çok sevindim. Kendisini tebrik ediyorum.Abimin her konuda yanında olduğumu belirtmek isterim. Kendisine başarılar dilerim.Başta İHSAN ÇAM beyefendi olmak üzere tüm SİTE çalışanlarına başarılar diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.İSTANBUL/AVCILAR

 4. sayın salim bey, öncelikle sizi tebrik ediyorum. Gerçekten biz ceyhanlılar olarak hepimizi sevindirdin bundan sonrada köyümüzü en iyi şekilde tanıtacağına canı gönülden inanıyor,sevgi ve saygılarımı sunuyorum

 5. Sayın hocam :Öncelikle bu göerve laik görülmenden dolayı tebrik ediyorum seni her yönünle en yakından tanıyan bir kişi olarak belirtmeki sterimki Site yönetimi gerçekten bu işi blinçli ve amacına uygun yapıyor. Senin gibi bir temsilci buldukları içinde site yönetimini kutluyor başarılar diliyorum …..
  Bir yıldız var öte etrafında yin yıldızlar
  bir papatya var otlakta etrafında yine papatyalar
  bir dal var dut ağacında etrafında nice dallar
  bir yol var önünde etrafında bağlı yollar
  işte o anda aradığını bulmak BAŞARMAK demektir….

 6. SALİM BEY ADINA BENDE SEVİNDİM. BU İŞİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPICAĞINDAN EMİNİM. ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLERİM. SİTE YÖNETİMİNE BU İMKANI SAĞLADIĞI İÇİN TEŞEKKÜRLERİ BİR BORÇ BİLİRİM. İŞALLAH HASRETLER ÖZLEMLER BUNDAN SONRA BİRAZ AZALACAK. ABİ SENİ KUTLUYORUM. HER TÜRLÜ YARDIMA HAZIRIM.

 7. Tebrikler salim bey, köyümüz adına yaptığın ve yapacak olduğun çalışmalarından dolayı sizi kutlarım. Bende kardeşin olarak her konuda olduğu gibi bu konudada yanındayım

 8. Değerli kardeşim Salim bey,
  Ceyhanlı Köyü Muhabiri seçilmenden ve köyümüzü yazılarınla tanıtacak olmandan dolayı tebriklerimi iletir başarılar dilerim. Her konuda ve herzaman yanında olacağımı bilmeni isterim. Sevgi ve selamlarımı sunarım.
  Cafer BOLATLI
  ANKARA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar