23 Şubat 2024 Cum

Site Yapımcılarının Ölmüş Anasına, şahsına ve ailesine küfür edenler. Sizin hangi kitabınızda ölüye küfür edilir diye yazıyor

İnsan olan İnsan böyle küfürler etmez

Site Yapımcılarının Ölmüş Anasına,

şahıslarına ve ailelerine küfür edenler.

Sizin hangi kitabınızda

Ölüye ve diriye küfür edilir diye yazıyor

Kime ne yaptık. Allah aşkına herkes söylesin. Akkuş'a hizmet gelsin diye haber yapıyoruz diye 2004 yılında Hakkın rahmetine kavuşan Anamıza ağıza alınmayacak küfür etmek neyin nesi.


ALLAH AŞKINA SÖYLEYİN SİZİN HANGİ KİTABINIZDA ÖLÜLERE SÖVMEK YAZIYOR.


KULDAN SIKILMAZSINIZDA ALLAH'TAN DA MI KORKMAZSINIZ.


HEM ŞAHSIMIZA, HEM AİLEMİZE HEMDE ÖLMÜŞ ANAMA KADAR AĞIZA ALINMAYACAK KADAR KÜFÜR NEYİN NESİ.


YETER ARTIK. İNANIN YETER ARTIK.


YAZIKLAR OLSUN. İNSAN DÜŞMANINA BİLE BÖYLE KÜFÜR ETMEZ.


DERDİNİZ İHSAN ÇAM İSE NEDEN ANASINA KÜFÜR EDERSİNİZ.


BİR ÇOK ŞEYLERE İHSAN ÇAM ENGEL İSE


NASIL Kİ AKKUŞ İÇİN HER TÜRLÜ BEDELİ ÖDEDİ İSE


GERİYE DURARAK, SİTEDEN AYRILARAK YADA AKKUŞ'UN İŞLERİNE KARIŞMAYARAK ARADAN ÇEKİLİR. BU İHSAN ÇAM İÇİN ZOR OLMASA GEREK.


KÜFÜR EDEN KİŞİ SANA CEVAP VERMEYECEM. CEVAP VERİRSEM ÖDEŞMİŞ OLURUZ.

AMA BEN SENİ YÜCE MEVLAYA HAVALE EDİYORUM.

AHİRETTE HESAPLAŞMAK İÇİN CEVAP VERMİYORUM.


SİZ İHSAN ÇAM OLSANIZ BU KADAR KÜFÜRLERİ İÇİNİZE SİNDİREBİLİRMİSİNİZ?

YADA NE YAPARDINIZ.

Küfürleri yazan kişi 06.09.2011 saat 03.12:47 de yazıyı kaleme almıştır. IP: 78.162.185. … ( son üç rakamı yazmadım. Mahkemeye intikalinde yazılacak.

Hangi haberi yorum yazmıştır."Akkuş Belediyesi Yeni Hizmet Binası Ziraat Bankasının olduğu yere yapılması konusunda meclis kararı olduğu bilgisine ulaşıldı"

Yazılan metni buraya yazma şansım yok. Ağıza alınmayacak en kötü küfürler metinde yer almaktadır.

 

Edilebilecek en aşağı küfürleri eden kişi, bilmiyorum, Anamı ve babamı tanıyormusun. Çünkü adını ve soyadını yazamayacak kadar biri olduğuna göre, Evet tanımıyorsan tanı diye senin için her ikiside Rahmetli olan Anamın ve Babamın bu sitede ilk defa fotoğraflarını yayınlıyorum. Öyle ya sövdüğün kişilerin bir de yüzünü gör. Herhalde resimleri görünce insanlığın ile bir kez daha gurur duyarsın.

Related Articles

8 YORUMLAR

 1. ANALAR KUTSALDIR AYAKLARI ÖPÜLESİ ANALARA OOF BİLE DENMEZKEN HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞ BİR ANAYA VE BABAYA KÖTÜ SÖZ SARFETMET NE FENADIR..
  ŞİDDETLE KINIYOR VE SİTE YÖNETİCİLERİ KÖTÜ SÖZ VE ÇİRKİN YORUMLARI SÜZGEÇTEN GEÇİRİN YAPANLAR HAKKINDA MAĞDUR OLAN TARAFINDA YASAL İŞLEMİNDE BİR AN ÖNCE BAŞLATIP TOPLUMUMUZA ÖRNEK OLSUN Kİ YAPANIN YANINA KAR KALMASIN…

  SİTE YÖNETİMİNEDE YAPMIŞ OLDUGU ÇALIŞMALARDAN DOLAYI TEŞEKKÜRÜ BİR BOÇ BİLİRİM SAYGILARIMLA..

 2. değerli hemşehrilerim biz akkuşlular olarak hemen küfür kültüründen arınmalıyız zaten böyle bir kültür yokda küfürden arınmalıyız. bir haber yanlış olabilir açarsınız telefonu yada yazarsınız doğrusunu tekzip istersiniz yada haberin düzeltilmesini istersiniz karşılıklı diyolog içinde çözülmeyen sorun yoktur ama küfür insanları çok kırar onurunu gururunu kırar dengesini bozar onun için küfürsüz iyi niyetle yaklaşalım üçgünlük dünyada kırmadan kırılmadan yaşayalım ahiretimizde temiz olsun kırgınlıkların giderildiği yanlışlıkların düzeltildiği diyologların kurulduğu tartışma kültürünün geliştiği bir toplum dileklerimle hepinizi saygıyla selamlıyorum. altun BAYRAM

 3. Basın ve Medya,Türkiye’de belirlenen yasalar içinde hürdür,eleştiri ise en az övgü kadar basının en hayati iki silahıdır.Bunlar olmazsa Basın yada Medya olmanın-yayın yapmanın hiçbir manası yoktur.Sövgü ise eleştireye tahammül edemeyenlerin başvurduğu en aciz ve alçakça karşı koymadır.
  Bu şahsı ve eylemini şiddetle kınıyor ve şiddetle protesto ediyorum.Yazıklar olsun..
  Site ailesinden birisi olarak,elbette bu haklı davasında İhsan beyin yanındayım ve yanında olacağım.Hakaret ve küfürü gerçekleştiren-her kim ama (altını çiziyorum-güçlü/etkili/öneml i/yakın/uzak) her kim olursa olsun,bu şahsa karşı açtığını davada-yasal süreçte Demokrasi,İnsani ve islami bütün değerler gereği,Basın ve Medyanın hür olması gereği,Yasalar gereği,aynı sitenin duruşu ve bütünlüğü gereği şahsınızın ve sitemizin yanınızdayım.
  Bu küfürlü eleştilere ki bunlara eleştiri denmez, sövgülere yasal olarak bir son vermenin zamanı gelmiştir artık!Sitemizi seven-takip eden daha doğrusu Akkuşumuzun problemlerini dert edinmiş, insani erdeme sahip bütün insanlarımızı da yazı-yorum veya duruşlarıyla destek olmaya çağırıyorum.

 4. NİCE İNSANLAR VARDIR TERTEMİZ GİYİNİR, EVİ TEMİZ, ARABASI TEMİZ

  LAKİN ONLAR BİRER ALDATMACA DIR…

  YA KALBİ, İŞTE O LEŞ GİBİDİR,KOKAR, VE DİLİNE YANSIR KALBİNİN PİSLİĞİ.

  VE HANİ DERLER YA ADAM GİBİ ADAM,İŞTE BÜTÜN MESELE BU YA ÇOK ZORDUR ADAMLIK

  TAKIM ELBİSE GİYMEKLE OLMUYOR İŞTE,OLMAYINCA OLMUYOR, MEVLAM YOKSUN BIRAKMIŞ

  NEYLEYELİM ALLAH İSLAH ETSİN, HEPİMİZİ, HEPİMİZİN EKSİK YÖNLERİ MUTLAKA VARDIR….

 5. Uzun zamandır siteleri izleyemedim, o nedenle içeriğinide çok iyi bilmiyorum. Ama bir şeyi çok iyi biliyorum, birbirimize söyleyecek sözümüz ve düşüncemiz yoksa lütfen susalım. Bazan “söz gümüş se sükut altındır” vecizesini hatırlayalım. Unutmayalım, bizler birbirimizi acımasızca eleştirebiliriz, en aykırı fikirleri ileri sürebiliriz, insanların ne kendileri ne de ölü ya da sağ ataları ve akrabaları küfrü hak etmez, küfrü meşru gösteremez. Üzüntülerimi ifade etmenin bir faydası olur mu bilmem ama küfrün mazereti ve haklılığı olamaz. Belki kınadığım için rahatsız olanlar olabilir. Ama bizim ortak noktamız ayrılıklar değil ortak noktalarımız olmalıdır.
  Lütfen olgunluğumuzu koruyalım, birbirimizi incitmeyelim.
  Bayram GÖRÜR

 6. BU KÜFÜRÜ YAPANI http://www.yesilakkus.com AILESI OLARAK KINIYORUZ

  Hiç oldumu bu iş,bir insan insana böyle küfür edermi,Site Yapımcılarının Ölmüş Anasına,şahıslarına ve ailelerine.ayıptır bu KÜFÜRLERIN hic bir zaman telafisi olmayan ayıplardan biridir.
  Her kim küfür ettiyse kendisine geri döner ,ayıptır ya sizler için hizmet edene böylemi cevap böylemi takdirler yapıyorsunuz.
  BU KÜFÜRÜ YAPANI http://www.yesilakkus.com AİLESİ OLARAK KINIYORUZ
  https://www.akkusilcesi.com Site Yönetimi sizler icin senelerce hizmet etmiş,gecesini gündüzünü düşünmeden Ailelerinden zaman ayırarak hizmet etmiş Site KUCULARINA bu küfürlerimi hak gördün yazık sana yazık
  Site Yapımcılarından İHSAN ÇAM beyi takdir ediyoruz geri cevap yazmadığı için böyle dengesiz birine,Allaha havale etmek ve mahkeme köşelerinde süründürmek için en güzelini düşünmüş.
  Her zaman böyle durumlarda ve Akkus için her zaman yanınıda olduğumuzu bilmenizi isteriz
  Burda tekrar BU KÜFÜRÜ YAPANI http://www.yesilakkus.com AİLESİ OLARAK KINIYORUZ

  Saygılarımızla http://www.yesilakkus.com Kurucularından Derviş Kaya

 7. İyi günler sevgili hemşerilerim. Küfürü okumamıştım,. Ama bu yazıyı okuyunca bu konuda yorum yapma ihtiyacı hissettim. Yıllardır Akkuş’lunun biraya gelmesi, bir ve beraber olması için Akkuş için birşeyler yapmak isteyen, emek harcayan insanların küfürü hak etmeyeceklerini, teşekkür edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Hele ölenleri rahmetle anmamız gerekirken eleştirileri dozunda yapmamız gerekirken küfür edilmişse yazıklar olsun diyorum. Birbirimizi eleştirelim ama lütfen kırmayalım, rencide etmeyelim. Hatta eleştirileri yazıya dökmeden önce eleştireceğimiz insanı arayıp konuyu tartışalım. Bizim birlik olmamız gerekirken birbirimizi eleştirmemiz, kırmamız beni son derece üzmektedir. Birbirimizi sevelim ve herkesin fikrine saygılı olalım. Sevgi ve saygılarımla.

 8. sebeb ne olursa olsun bir insanın kişilik haklarına ve ailesine küfür eden insanlarımızı anlamak bile istemiyorum bu tarz küfürleri ve hakeretleri hiç kimsenin ailesi hak etmez eğer hakeret ettiğin kişyle bir sorunun varsa yüreğin yetiyorsa yüz yüze gelde diyeceklerini o zaman söyle.
  bur tarz çirkinlikleri şahsım adına çok kınıyor ve akkuşlu olarak utanıyorum çünkü bu tarz hakaretleri durduk yere başka bir memleketli yapmaz yazık sadece çok yazık diyorum bunu yazan kişi ne kadar onursuz ve haysiyetsiz daha söyleyemediğim bir çok kelime var ama benim aldığım terbiye buna müsaade etmiyor.
  bunu yazan arkadaşımız sinek kadar yüreği varsa kişinin yada kişilerin karşısına çıksında konussun azıcıkda haysiyeti ve onuru varsa tabiki.
  biz http://www.akkusungucu.com olarak bu hakaret ve küfür içerikli yazyı kınıyoruz ve bu arkadaşı mertliğe daha doğrusu erkekliğe davet ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar