23.Eki.2020
ad

Yazar hakkında

3 Yorumlar

 1. TAHSİN ŞANAL

  Herkes Makamında kendi adaletini ve kendi düşünceleri yansıtmaya çalışırsa elbette ülkemizin başında olan “Gelişmekte olan ülke” ibaresi kalkmaz.
  Yurt dışında Her şeyden bağımsız, sadece işini iyi yapmak adına yapılan kuralcı iş ve kuralcı yaşam anlayışı, ülkemizde ise sadece içindeki düşünceleri Makamı doğrultusunda yaymaya çalışan insanlardan oluşursa biz daha çok muasır medeniyet seviyesine ulaşmak için çalışırız.

  Yanıt
 2. mehmet ali kuru

  Her halde bu hakime hanım kendisini yarı tanrı mı zannediyor. İnsanların yaşam biçimine ve inançlarına hangi yetki ve hakla müdahale edebiliyor? Bu tamamen kanun tanımamazlık ve haddini bilmemezlik.
  Kendi halkına hakaret edebilen ve onu aşağılayan bir zihniyet bu millete hakimlik yapamaz. Bu hadise doğru ise çok çirkin bir durum. Hakime bayanı kınıyorum.
  Elbet bir gün itiraz ettiği şeye kendisi de muhatap olacaktır. Üzüldüğüm odur ki, bu memlekette yerinde sayanların sesi, yürüyenlerden daha gür çıkmaktadır.

  Yanıt
 3. Duran KAYIM

  birşey yazmaya utanıyorum herkes düşüncesine göre kanunları uygularsa bu ülke çağdaş uygarlık düzeyine nasıl çıkacak TC anayasası herkes kanunlar önünde eşit değilmi!!!!!!!!!

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ