7 Ekim 2022 Cum

Seferli’yi susuz bırakma Akpınar Bld. Başkanı

7 Gün içinde Akpınar Belediye Başkanı Olur vermez ise, Seferli Beldesi Su Yüzü Göremeyecek. Osman Başkan Seferli Halkını Susuz Bırakma

AKPINAR BELEDİYE BAŞKANI

OSMAN ÇAMOĞLU

SEFERLİ BELDESİNİ SUSUZLUĞA MAHKUM ETME

İller Bankasından Seferli Beldesine su getirmek için yapılan projede; Akpınar dan gelecek olan su için çıkan ödeneğin kullanılmaya başlaması için son 7 gün.
 
7 gün içersinde, Akpınar Belediye Başkanı projeye onay vermez ise, gelen ödenek geri iade edilip, Seferli Beldesi susuzluğa mahkum edilecektir.
 
Sayın Akpınar Belediye Başkanı Osman ÇAMOĞLU, sorumluluk adına göreve davet ediyoruz.
 
Unutmayalım, Peygamber Efendimiz komşunuz aç iken siz tok yatmamalısınız sözü son zamanlarda Seferli Beldesinde yaşayan insanların dilinden düşmüyor.
 
AKPINAR
 
SEFERLİ BELDESİNİ
 
SUSUZLUGA MAHKUM ETME
 
BİZ BİR ELMANIN 2 YARISIYIZ…
 
Haber: Seferli İnternet Sitesi www.seferli.com
 

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. İNSANIN İNSANA KANA BİLE İHTİYAÇ DUYDUGU ŞU GÜNLERDE İNSANLIGIN ÖLMEDİĞİ SAYIN BAŞKAN VE EKİBİ GÖSTERECEGİNE İNANIYORUM
    AYNI BÖLGENIN HAVASINI SOLUYAN BİR LOKMA EKMEGİ PAYLAŞDIGIMIZ AKPINAR BELDESIYLE SEFERLİ BELDESİNİ İNŞALLAH KARŞI KARŞIYA GETİRMEZLER .CÜNKÜ BU SU GELMEZ İSE EGİTİMDE VE YAŞAMDA CİDDİ BİR GERİLEME OLACAK CAHİLLLİK DAHA COK ARTACAK GÖÇ OLAYI DAHA COK BAŞLIYACAK … SAYIN BAŞKAN VE EKİBİ ZOR ŞARTLARA CIKARILAN VE ÖDENEGİ BİN BİR TÜRLÜ ŞARTLARLA CIKARTILAN BU SEFERLİ BELDESİN CAN DAMARI OLACAK OLAN PROJEYE ŞER KOYMAYACAGINA İNANMAK İSTİYORUZ ..ÖNÜNÜZDE IKI YOL VAR YA KAHRAMAN OLURSUNUZ YA DA TARİHİN SAYFALARINA AKPINARLA SEFERLİ ARASINA NİFAK TOHUMU SOKARSINIZ KARAR SİZLERIN …SAYGILARIMLA.
    ERDAL KORKMAZ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
15AboneAbone Ol

Çok Okunanlar