16 Haziran 2024 Paz

SEFERLİLİLER VE AKKUŞ İLÇESİ MÜJDELER OLSUN, HAYIRLI OLSUN

Seferli Merkezinden Görüntü ve İhtiyaca cevap vermeyen şu anki mevcut okul

SEFERLİ İLKÖĞRETİM OKULU’NUN YAPIMINA BAŞLANIYOR

2006 yılında ihalesi yapılan ve el verişsiz hava koşulları nedeniyle yapımına başlanılmayan Seferli İlköğretim Okulunun yapım çalışmalarına başlandı.

İhaleyi alan müteahhit bu gün (22.03.2007 Perşembe) beldeye malzeme nakliyatına başladı. Haftaya harfiyat çalışmasına başlayacak.

2007-2008 Eğitim-Öğretim yılında inşallah Seferli Beldesindeki tüm öğrencilerimiz tek bir okulda müstakil sınıflarda eğitim-öğretimlerine devam edecekler.
Emeği geçen herkese teşekkürler…Haber Akkuş Milli Eğitim Müdürlüğü

Seferli’de Artık Dükkanlarda eğitim-öğretim olmayacak. Bu görüntüleri tarihin derinliklerine çok yakında bırakacağız. Sayın Belediye Başkanım Allahın izni ile Ağustos ayında yeni yapılan okulun önünde resmini çekmeye gelecem. İnanıyorum ki 3 sene önceki seferli’den şimdi daha başka bir Seferli ile karşılaşacağıma inanıyorum.

Site Yönetimi olarak Emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz. Saygıdeğer Akkuşlular yukarıdaki okulun resmi sembol olmuştu. Sık sık karşınıza çıkıyordu. Seferli’de yeni okula ihtiyaç var diye. Her neyi sembol yaptıysak çözüldü. Örneğin Akkuş YIBO, Çayıralan YAzıkıyısı Okulu, Kızılelma’ ya okul ihtiyacı, Öğretmen Lojmanlarının tamiri ve yeniden yapılanlar, Cingili Köprüsü, Ormancık, Balyas Köprüleri, Yolların bakımı, Hele de Salman-Akkuş yolu ki sembol olarak gündemi çok meşgul etti.

EN BÜYÜK HEDEFİMİZİ Mİ MERAK ETTİNİZ YADA BUNDAN SONRAKİ SEMBOLUMUZ NE DİYE Mİ SORUYORSUNUZ.

Akkuş Çok Programlı Lise Nisan ayında temeli atılacak. Onunla beraber ve Hedefdeki sembol AKKUŞ MESLEK YÜKSEK OKULU

Gemileri yaktık dönüşü yok. MYK Okulu ya yapılacak ya yapılacak. B şıkkı yok. Bir şık var Oda Akkuş’a MYO yapılacak. Sizlerde bizlere katılıyormusunuz.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar