16 Temmuz 2024 Sal

SEFERLİ İLKÖĞRETİM OKULU YAPIMI DEVAM EDİYOR

SEFERLİ İLKÖĞRETİM OKULU YAPIMI DEVAM EDİYOR

yokul1.jpgyokul2.jpg

SEFERLİ İLKÖĞRETİM OKULU YAPIMI DEVAM EDİYOR

YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİNE YETİŞECEK

Seferli Belediye Başkanının daveti üzerine ve bizlerinde beldedeki çalışmaları yakından görmek için burayı ziyarete gitme isteğimiz üzerine 9.Ağustos 2007 tarihinde beldeye yaptığımız ziyarette, Seferli Belediye Başkanı Kaya FİLİZ'i gözlerimiz aradı. Ancak kendisinin Salman'da olduğunu öğrendik. Cep telefonu ile kendisine ulaştığımızda ise "Akkuş'a gidiyorum işim var. Arkadaşlar sizlerle ilgilensinler" dedi. Belediye Yazı İşleri Müdürü Nevzat TÜRKMEN bizleri karşıladı. Birlikte belde de temaslarda bulunduk. Temaslarımızı hakkında ilerleyen günlerde çok çarpıcı haberlerimiz olacak. ilk haberimiz bildiğiniz gibi Yeni Belediye Binasının Yapımı ile ilgili idi. İkinci haber olarak sizlere bu belde de yapılan ilköğretim okulu inşaatının sor durumu hakkında bilgi vermek istiyoruz.

yokul3.jpgyokul4.jpg

yokul5.jpgyokul6.jpg

Bizlerin de 5 senedir yakından takip ettiği ve defalarca haber yaptığımız ve defalarca bu beldeye acil okul yapılması gerektiğini sesimiz çıktığı kadar bağırdığımız, temaslarda bulunduğumuz okul sorununa nihayet çözüm bulunduğunu gördük. TÜRKMEN'nin de verdiği bilgiler doğrultusunda yapılan okulda 8 derslik ve 4 İdari bölüm bulunacakmış. Çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Eylül ayında başlayacak eğitim-öğretim dönemine yetişeceği belirtiliyor.

SEFERLİ'ye HAYIRLI UĞURLU OLSUN. ÖĞRENCİLERİMİZ GÜLE GÜLE KULLANSIN

yokul7.jpgyokul8.jpg

Sitemiz yönetimini, Çukurköy'deki evinde, ailece ziyarete gelen Ak Parti İlçe Başkanı İzzet KAŞIKÇIOĞLU'dan Seferli'deki okul hakkında aldığımız bilgide bizlere çarpıcı açıklamalarda bulundu, KAŞIKÇIOĞLU " Bu okulu yaptırmak için sizlerin gayretlerinin yanında siyasi olarak bizlerde çok çaba harcadık. Bu çabaları uzun uzun anlatmayacağım. Bizlerinde bu okulun yapılmasında çorbada tuzumuz olduysa ne mutlu bizlere, Ak PArti döneminde ve benimde başımda bulunduğum Akkuş Ak Parti Teşkilatının döneminde yapılmış olması ayrıca bizleri mutlu etti. Hizmet adına çok gurur verici bir konu. Ben son sözlerimi bu okulun yapılmasında emeği geçenlere Siz değerli Akkuş İnternet Sitesi Yönetimine, gerçekten çok büyük emek harcayan Milletvekilimiz Eyüp FATSA'ya ve diğer Milletvekillerine, Ordu Valiliği, Ordu Milli Eğitim Müdürlüğü, Akkuş Kaymakamlığı, Akkuş Milli Eğitim Müdürlüğüne, İl Encümeni arkadaşlarıma ve çok istekli ve arzulu çalışan ve de partimize katılarak bizlerin gücüne güç katan Seferli Belediye Başkanına ve Personeline bunun yanı sıra bizlere ve okulun yapılmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum."
yokul9.jpgeskiokul.jpg

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
19AboneAbone Ol

Çok Okunanlar