16 Haziran 2024 Paz

Seferli İlköğretim Okul Aile Birliği Derneğinin Gecesi

Seferli Com İnternet Sitesi Yapımcısı Erdal KORKMAZ, Seferlileri ve Akkuşluları Geceye Davet Ediyor

OKUL YARDIM KAMPANYASI

Aslında baştan beri olayı ele alalım Seferli beldemize okul yoktu. Biz, seferli.com web sitesini yeni kurmuştuk. Bizden daha tecrübeli oklan akkuş sitesi www.akkusilcesi.com ihsan abiye beldemizde okulumuz yok ne yapılabilir diye fikir alış verişinde bulunduk. Karar vermiştik bu okul beldemize gerekliydi. Elimizdeki sivil toplum gücümüzü kullanmaya başladık. Sayın ihsan çam Ankara’da kulis çalışmalarına başladı. Beldemizdeki okulun gündeme alınmasını sağladı. Seferli belediye başkanı Sayın Kaya Filiz Ankara’ya okul için yola çıktı, onu gene Ankara’da www.akkusilcesi.com site kurucusu ihsan bey karşıladı Ankara’da elinden gelen yardımı yaptı. Nihayetinde okulun seferli beldemize yapılmasını sağladılar. hiç bir zaman ön plana çıkmayan ihsan beye sonsuz teşekkür ediyoruz.

Gel zaman git zaman beldemize okulumuz yapıldı…4 duvar yapılmıştı. Fakat bu okulun bir sürü okul malzemesi eksiği vardı bir şeyler yapılıp bu malzemeler alınmalıydı. Her zaman bizlere destek olan akkuş sitemizden ihsan beye danıştık bir yardım kampanyası organize edelim dedik bizlere destek olur musunuz dedik her konuda yardımcı olacağının bilgisini aldık. Daha sonra bizden sonra kurulan www.seferli.net sitesi yöneticileriyle temasa geçtik konuyu anlattık www.akkusilcesi.com www.seferli.com www.seferli.net siteleri olarak ortaklaşa web sitelerimizden yardım kampanyası başlattık..uzun süren yardımlar neticesinde okulumuzun tüm ihtiyaçları karşılanmıştır.

Buradan şunu iyi özetlemek lazım web sitelerinin başarısının ve seslerinin ne kadar gür çıktığını sanırım herkes daha çok anlamıştır..yalnız burada sayın ihsan beyin çabasını unutmamak lazım. Ayrıca Akdatder Derneğini arayan ve Akkuş’ta bulunan gül ticareti arayan ihsan beye ve yardımlarını esirgemeyen AKdatder derneğinin başkanı Necdet DEMİR ve yönetimine gül ticaretin sahiplerine başta Nihat GÜL olmak üzere, ne kadar teşekkür etsek inanın yeri dolmaz ..Ayrıca okulumuzun eksik listesini bizlere ulaştıran okul müdürümüze, Müdür Yardımcımıza bizlerden çok gayret gösterdiği için teşekkür ederiz (okul müdürümüzün ve Yardımcının ismini belirtmek istemiyorum müdürümüzün ve Yardımcısının tercihidir)Akkuş meb Sedayi Altun’a ve milli eğitim müdürümüze akkuş belediye başkanı sayın lütfü Efil’e emeği gecen herkese sonsuz teşekkür ediyoruz bizleri o kadar çok duygulandırdınız inan bu cesaretle ilçemize üniversite yaptırmaya azimle başlayacağız

BİZE ÖLÜM GELİNCEYE ‘DEK YARDIM ETMEYE DEVAM EDECEGİZ….KİMSENIN YAPAMADIGI WEB SİTELERİ YAPMIŞDIR WEB SİTELERİN BAŞARISIDIR İLETİŞİM YENİ ADRESİ WEB SİTELERİDİR

Seferli Com İnternet Sitesi Yönetimi olarak geceye katılacağız. Bu vesile ile herkesi Seferli İlköğretim Okulu Aile Birliğinin Düzenlemiş Olduğu Geceye Davet Ediyorum. Seferlileri ve tüm Akkuşluları gecede görmekten mutluluk duyarız.

Erdal  KORKMAZ

Related Articles

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar