22 Şubat 2024 Per

Seferli Derneği Futbol Turnuvası Düzenledi

Seferli YArdımlaşma Derneği İstanbul'da Futbol Turnuvası Düzenledi

komitebsk 

AKKUŞ İLÇESİ SEFERLİ BELDESİ DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

 

SPONSORLUĞUNDA HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI DÜZENLEYEREK

 

 GENÇLERİMİZİ BİR ARAYA GETİRMİŞTİR.

 

İstanbul'da Kurulan Derneğimiz, Çalışmalarına bir yenisini ekleyerek, gençlere verdiği önemi bir kez daha göstermiştir. Dernek yönetimi tarafından Alınan kararla turnuva ile ilgili tüm yetkiler seçilen komiteye verilmiştir. Komite başkanlığına, MUHİTTİN KOCAOĞLU, Yardımcılığına ise, CEMİL DEMİRCİ, HAMİ TÜRKOĞLU, HAKAN FİLİZOĞLU, ERDOĞAN FİLİZOĞLU ve CEMİL DURAN getirilmiştir.

 

Turnuvanın asıl amacı gençlerimize spor yaptırmanın yanı sıra İstanbul da yaşayan yöre halkının birlik beraberlik ve kaynaşmasını sağlamaktır.

 

3’ncü haftası biten futbol turnuvamıza toplam 150 oyuncudan oluşan 11 takım katılmıştır. Turnuvanın sonunda oyuncu arkadaşlarımızı spora teşvik etmek amacı ile aldıkları başarılar doğrultusunda kendilerine çeşitli ödüller verilecektir. Ayrıca turnuva sonunda  eğlence ve etkinlikler düzenlenecektir.

 

Turnuva vesilesi ile turnuvaya katılan oyuncu ve tertip komitesinde bulunan arkadaşlarımız sayesinde derneğimiz baştan aşağı yenilenmiş ve modern bir görünüm kazanmıştır. Yeni hali ile resimleri en kısa sürede Internet sitelerimizde yayınlanacaktır.

 

Derneğimize  bu katkıyı sunan oyuncu  arkadaşlarım başta olmak üzere gerekli ortamların sağlanması konusunda yardımlarını esirgemeyen Ak parti Kadıköy ilçe başkanlığına, Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş, Büyükşehir Belediyesi Sağlık A.Ş, il ve İlçe Spor müdürlerimize, Kadıköy ilçe Emniyet Müdürlüğüne ve turnuva boyunca tüm oyuncu ve kendilerini izlemeye gelen seyircilerin içme suyu  ihtiyaçlarını karşılayan Büyükşehir Belediyesi Hamidiye suları A.Ş ‘ye şahsım ve tertip komitem adına teşekkür ediyor  katılan tüm takımlarımıza başarılar diliyorum.

    

Akkuş İlçesi Seferli Beldesi Koruma ve Dayanışma Derneği halı saha futbol turnuvası komite başkanı MUHİTTİN KOCAOĞLU    Not: Turnuva ile ilgili bilgileri  www.seferli.net internet sitesinden takip edebilirsiniz.

 

 

                            TURNUVAYA KATILAN TAKIMLARI  TANIYALIM

 

 

 

susamli
SUSAMLI SPOR

 

aydemir
AYDEMİR SPOR
yurtalan
YURTALAN SPOR
goktepe
GÖKTEPE SPOR
bogbalik
BOĞBALIK SPOR
turkoglu
TÜRKOĞLU SPOR
seferlibelde
SEFERLİ BELDE SPOR
tepe
TEPE SPOR
ortabolme
ORTABÖLME SPOR
alimamlar
ALİİMAMLAR SPOR
sentepe
ŞENTEPE SPOR

 

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. akkuş ilçesi internet sitesinin değerli yöneticileri;
    ORDU İLİ AKKUŞ İLÇESİ SEFERLİ BELDESİ DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (SEFDER) adına düzenlemiş olduğumuz halı saha futbol turnuvamızla ilgili bilgi ve resimlere internet sitenizde yer vererek bizlere akkuş ve çevre köyleri adına yapılan her güzel organizasyona ne kadar değer verdiğinizi bir kez daha ispatlamış bulunmaktasınız.
    beldemiz adına bundan öncede yapılmış olan bu tür organizasyonlarda emeği geçen tüm arkadaşlarımı tebrik ediyor,
    bizlerin bu çalışmalarına katkı sunan ve sunacak olan başta ihsan çam arkadaşımız olmak üzere akkuş ilçesi internet sitesi değerli yöneticilerine sevgi ve saygılarımı ileterek başarılı çalışmalar diliyorum. Muhittin KOCAOĞLU

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar