22 Eylül 2023 Cum

Seferli Belediye Başkan Yardımcısı Şükrü KORKMAZ’dan Haberimize Cevap Geldi

Sayın Başbakanımıza sesleniyorum, Seferli beldesinin borçlarının silinmesini Rica ediyoruz.

 

 Başkanı CHP’li, Başkan Yrd. AKP’li, Her Yönden Şanslı Belde, SEFERLİ

Başlıklı Haberimize, Seferli Belediye Başkan Yardımcısı

Şükrü KORKMAZ Cevap Verdi

Bölgemiz arazi şartları olarak gerçekten cok zor kış ayının yaklaşık 4 ay sürdüğü 2 metereye kadar yükseldiği kar yagışı ve sürekli Yağan Yağmur olan bir beldede hizmet yapmak her kapıya hizmet ulaştırmak mümküm olmuyor.

Ekonomık olarak devletten gelen yardımla hizmet etmeye çalışıyoruz. Gelen para memur maaşlarını ve sigorta gibi şeylerıne ancak yetiyor. Geriye cok cüzi bir ödenek kalmaktadır. Bu ödenekle hizmet yapabilmek mümküm değil.

Malumunuz belediyemizin yaklaşık 800 bin lira eski parayla 800 milyar borcu vardır. Bu borç beldemizin üzerinde olduğu sürecek iller bankasından kredi çekmemiz beldemize hizmet getirmemiz olanaksızdır. Yetkili devlet büyüklerinin bölgemiz milletvekillerinin parti ayrımı yapmadan bizlere ellerini uzatmalarını, ilçe belediyemizin bizlere yardımcı olmasını bekliyoruz.

Akkuş İlçesi, Seferli Beldesiz olmaz. İkisi birbirine nakış gibi işlemişlerdir. Bu bölgede el birliği ile hizmet getirmeye çabalamalıyız. Bizlere her konuda yardımcı olan bölgemiz Ordu Milletvekili demiyoruz ona, Akkuş milletvekilimiz sayın Mustafa HAMARAT, elinden geldiğince Akkuş’u, çevre köyleri ve beldeleri tanıtmaya ve sorunlarını meclise taşımaya çalışıyor. Görüyoruz. Televizyonlardan izliyoruz. Doğunun en üçra köşesinde asfalt yol mevcuttur. Bizim neden yok? Burada belediye başkanı chp veya akp olmuş bizler için sorun yok. Bizler aynı toprakların fidanlarıyız. Ortak amacımız, seferli beldesini ileriye ve yaşanabilir seferli haline getirmek için akp partilisi, chp li, dsp li ve mhp li parti ayrımı yapmadan ileriye götürmek için çaba sarf ediyoruz. Dogruyu söylemek gerekirse devletten gelen ödenekle seferli beldesini ileriye götürmek hayalden ileriye gitmez.

Bir Ak Parti Mensubu Olarak, Sayın Başbakanımıza sesleniyorum, Seferli beldesinin borçlarının silinmesini Rica ediyoruz.

Bizlere desteklerini esirgemeyen milletvekilimiz sayın Mustafa Hamarat’a ve akkuş ilçemizin dünyadaki sesi olan www.akkusilcesi.com web sitemize yine seferli beldemizin dünyadaki gür sesi olan www.seferli.com web sitelerine teşekkür eder şükranlarımı sunarım. Saygılarımızla

Ak Parti Meclis Üyesi

Seferli belediye başkan yrd

Şükrü KORKMAZ

Haber: Erdal KORKMAZ

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar