24 Mayıs 2024 Cum

Seçim Sonuçlarını Sitemiz Muhabiri Dursun Ali Demir Değerlendirdi

SİZ BU HİZMETİ KAZANÇ VE RANT İÇİN Mİ YAPIYORSUNUZ. HALKIN İRADESİNE NEDEN İTİNA VE HOŞGÖRÜLÜ OLMUYORSUNUZ. KAZANAN ADAYA YARDIMCI OLMAK YERİNE BU HİZMETİ EL ELE KAYBETSEK TE GÖTÜRELİM DEMEK YERİNE NEDEN ŞİDDETE BAŞVURUYORSUNUZ ANLAMIYORUM.

2009 YEREL SEÇİM SONUÇLARI
 
        SEÇİM ÇALIŞMALARININ SON BULDUĞU VE SEÇİMLERİN İLK GÜNÜ SONUÇLAR BELLİ OLDU.
 
        ÖNCELİKLE AKKUŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI SAYIN M İSMAİL EFİLOĞLU NUN AKP İLE ÇIKMIŞ OLDUĞU SEÇİM ÇALIŞMASINDA KAZANAMAMIŞ OLMASI KURTBOĞAZ KÖYLÜLERİ OLARAK BİZLERİ DERİNDEN ÜZMÜŞTÜR.
       
        İNŞALLAH BAŞKA DÖNEMLERDE BAŞARILI OLMASI TEMENNİMİZDİR. KENDİLERİNE VE AİLESİNE BUNDAN SONRAKİ HAYATINDA UZUN VE SAĞLIKLI ÖMÜR GEÇİRMESİ VE BU SEÇİMİN HERŞEYİN SONU OLMADIĞINI BURDAN KENDİSİNE İLETMEK İSTERİM.
 
        AYRICA YENİ BAŞKANA DA HAYIRLI OLSUN DİYOR KENDİLERİNİ KUTLUYORUM.
 
        KURTBOĞAZ KÖYÜ MUHTARINDA İSE DEĞİŞİKLİK SÖZKONUSU OLDU.
DAHA ÖNCEKİ 3 DÖNEM KURTBOĞAZ KÖYÜ MUHTARI OLAN SYN MUSTAFA EFİLOĞLU 2003 SEÇİMLERİNDE MUHTARLIĞI SYN ALİ EFİLOĞLUNA BIRAKMIŞTI.
 
2009 SEÇİMLERİNE GELİNDİĞİNDE KÖYÜMÜZDE YİNE YANLIZ İKİ ADAYIN YARIŞTIĞI VE KIYASIYA BİR MÜCADELE SONUCU 2003 DE KAYBETTİĞİ MUHTARLIĞINI TEKRAR KAZANAN SYN MUSTAFA EFİLOĞLU OLMUŞTUR. KÖYDE SEÇİMLE İLGİLİ GERGİNLİK YAŞANMAMIŞTIR. SEÇİM SONUCUNUN AÇIKLANMASIYLA MUHTAR ALİ EFİLOĞLU BİR AYRILIK KONUŞMA YAPTI VE OY VEREN VERMEYEN HERKESE TEŞŞEKKÜRLERİNİ SUNDU.
 
        ASLINDA EN DOĞRUSU DA BU OLSA GEREK. YA MEMLEKETİN BAZI KÖŞELERİNDEN ALINAN BİLGİLERE GÖRE İKİ MUHTAR ADAYI BİRBİRİNİ VURUYOR. SONUÇ İKİ CESET.NEDEN DOSTLUK YERİNE AZGINLIĞI SEÇİYORUZ. SİZ BU HİZMETİ KAZANÇ VE RANT İÇİN Mİ YAPIYORSUNUZ. HALKIN İRADESİNE NEDEN İTİNA VE HOŞGÖRÜLÜ OLMUYORSUNUZ. KAZANAN ADAYA YARDIMCI OLMAK YERİNE BU HİZMETİ EL ELE KAYBETSEK TE GÖTÜRELİM DEMEK YERİNE NEDEN ŞİDDETE BAŞVURUYORSUNUZ ANLAMIYORUM.
               
        EVET KÖYÜMÜZE YENİ SEÇİMİN HAYIRLI OLMASINI ESKİ MUHTAR SYN ALİ EFİLOĞLUNA BUNDANSONRAKI HAYATINDA BAŞARILAR YENİ MUHTARIMIZ SYN MUSTAFA EFİLOĞLUNA DA YENİ GÖREV VE HİZMETİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM.
        SAYGI VE SELAMLARIMLA
 
AKKUŞ İNTERNET SİTESİ
KURTBOĞAZ KÖYÜ MUHABİRİ
DURSUN ALİ DEMİR

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar