2 Aralık 2023 Cts

Samsun Akkuşlular Derneğinden Bayanlara Hamsi Ziyareti

Eşlerinizi ve çevrenizde olan hemşerilerimizi dernek faaliyetlerine teşvik etmek açışından da katkılarınız önemlidir.

 

SAMSUN AKKUŞLULAR DERNEĞİNDEN

BAYANLARA HAMSİ ZİYAFETİ

Sevgili hanımefendi kardeşlerimiz,

Derneğimizin gelişimi için sizlerin sağlayacağı katkının önemli olduğunu düşünerek yaptığımız bu hamsi ızgara partisine katılım sağladığınız için hepinize teşekkür ederiz.


Derneğimizin kuruluşunda temel olarak SAMSUN’DA yaşayan Akkuş’luların bir araya gelerek siyasi, dini ve etnik bir ayrışma olmadan kültürel gelişim ve dayanışmanın sağlanması
esas alınmıştır.

Derneğimizin gelişim süreci içinde imkânlar ölçüsünde çeşitli konularda hemşerilerimize yardımcı olmak hedeflenmektedir.

Derneğin gelişimi hanımefendilerin bu konuya ilgi göstermesi ve destek vermesi ile olacaktır. Hanımların sahiplendiği her olayın gelişim sağladığı ve daha sağlıklı bir ortam oluşturduğu aşikârdır.

Derneğin gelişimi için sizlerin bu konuda sağlayacağı katkı önemlidir. Eşlerinizi ve çevrenizde olan hemşerilerimizi dernek faaliyetlerine teşvik etmek açışından da katkılarınız önemlidir.

Hanımlar olarak zaman, zaman bir araya gelerek değişik organizasyonlar yaptığınız bilinmektedir. Bundan sonra yapacağınız bu tür sosyal aktivitelerde derneğimizin sizin emrinizde âmâda olduğunu, burayı düşünerek organizasyon yapabileceğinizi ve derneğimizin bu konuda size yardımcı olacağını bildirmek isteriz.

Sağladığınız katılımdan dolayı hepinize teşekkür eder. İyi vakit geçirmenizi temenni ederiz.

Tüm dernek yönetim kurulu ve üyeleri olarak hepinize teşekkür ederiz.

Dernek Yön. Kur.  Adına Başkan

Hasan YILDIZOĞLU

 

Haber: Mehmet CÜREBAL

Related Articles

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar