27.Eyl.2020
ad

Yazar hakkında

4 Yorumlar

 1. MEVLUT ÇAMOGLU

  meraba sayın efiloglu salman icin düşun duklerinizicin teşekür ederiz uncelikle sorunumuz yol ve ulaşım sorunu en büyük porublem lerden biri tatil icin geldigimiz küyumüz cokk güzel ama yollarda hep sorun yaşı youz bir yol yapıl mış ama mevcut yol ordan daha güzel oyol icin harcanan parave caba mevcut yola harcansaydı oyol asvalt olurdu 3 belde salman seferli ve akpınar bir ylu bile yapamıyor sa onların AYIBI OLARAK GÜRÜYORUZ? SAYGILAR SİZE HOŞCAKALIN .

  Yanıt
 2. AHMET ÇELEN

  YASAR BEY AKKUSUN HERTARAFI BİZİMDİR AMA HEPİMİZİN BİLDİGİ GİBİ KURTBOGAZKÖYÜNÜNDE COK BÜYÜK SORUNLARI VARDIR BUNLARIDA DİLE GETİRİRSENİZ MUTLULUK DUYARIZ

  Yanıt
 3. Tahsin Çayıroğlu

  SAYIN YAŞAR EFİLOĞLU, GEREK BURADA GEREKSE SALMAN SİTESİNDE YAZILARINIZI ZEVKLE OKUYORUM. HAKİKATEN ÇOK ÖNEMLİ KONULARA DEĞİNİYORSUNUZVE YAPTIĞINIZ ELEŞTİRİLERE DE KATILMAMAK ELDE DEĞİL. SİZ YAZILARINIZI YAZMAYA BAŞLADIĞINIZDA SİTEDEKİ TARTŞMALARIN SİZİN KONUNUZUN PARMAK BASTIĞI KONUDA ŞEKİLLENMESİ GEREKİRKEN HALA SENCİLİK-BENCİLİK MÜNAKAŞASI DEVAM EDİYORDU VE HALA DA BİR ŞEY DEĞİŞMEDİ. ÖZELLİKLE SON YAZINIZ OLAN ”MUZDARİP HAKLARI” OKUDUĞUMDA SALMANLI, AKKUŞLU YA DA BAŞKA BİR YERDEN FARKETMEZ, HEPİMİZİN BİRBİRİNE NE KADAR ÇOK BENZEDİĞİNİ DAHA İYİ GÖRDÜM. BUNUNLA BERABER SALMAN İÇİN YA DA ÇEVRE KÖYLER İÇİN BİR ŞEY YAPILMAK İSTENİYORSA TABİİ HALKIN DA ÖZVERİSİ ÖNEMLİ OLMAKLA BERABER BİZİM ÖNÜMÜZDE OLAN İNSANLARIN BU İŞE EL ATMALARI DAHA ELZEMDİR. YAZILARINIZLA YAPMIŞ OLDUĞUNUZ DESTEKTEN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDERİM.

  Yanıt
 4. h.efil

  Salman la ilgili yaptığınız önerileriniz maalesef temeeniden öte gidememiş,keşke daha somut,reel projeler sunabilseydiniz.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ