30 Mayıs 2023 Sal

Salman Yeni Belediye Başkanı Mehmet DEMİRCİ’den Teşekkür Mesajı

Siteniz aracılığı ile Tüm Salmanlılara ve bizlere destek veren herkese çok teşekkür ederim. Mehmet DEMİRCİ Salman Belediye Başkanı

 

5 SENE ORDU İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ GÖREVİNDE BULUNAN

MEHMET DEMİRCİ, AK PARTİDEN SALMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY OLDU

DEDİ Kİ, ORDU İLİ GENEL MECLİS ÜYELİĞİNDE TECRÜBE KAZANDIM

KAZANDIĞIM BU TECRÜBE VE BİLGİ BİRİKİMİNİ SALMAN’A HİZMET GELMESİ İÇİN KULLANACAM

SALMAN HALKI DA MEHMET DEMİRCİ’Yİ BELEDİYE BAŞKANI SEÇTİ.

BAŞKAN DEMİRCİ’DE SİTEMİZ ARACILIĞI İLE

TÜM SALMANLILARA VE DESTEĞİNİ ESİRGEMEYEN HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

Çok değerli Salmanlı Hemşerilerim;
 
                                       Sizlere bir dönem İl Genel Meclisi Üyesi olarak hizmet ettikten sonra Belediye Başkanı adayı oldum. Salman Kasabamız maalesef öksüz ve sahipsiz kalmıştı. Yüreğim hep sizlere hizmet aşkı ile yanıyordu. Önce partim bana güvenerek beni aday yaptı. Başta Akkuş İlçe Teşkilatı ve Ordu Milletvekilimiz MUstafa Hamarat’a, Ak Parti İstanbul Milletvekili ve AK Parti Genel sekrateri İdris Naim Şahin’e huzurunuzda teşekkür ediyorum.
 
                                       Sizlere seçim döneminde vaad ettiğim projeleri hayata geçirmek için ben ve arkadaşlarım elimizden geleni yapacağız. Her Salmanlının başının dik olacağı bir yönetim sergiliyeceğiz. Herkese eşit ve adil olacağız.
 
                                       Adaylığım boyunca beni ve arkadaşlarımı hiç yanlız bırakmayan Hatta bir gece Salmanda kalarak bizleri onura eden Sayın Mustafa HAMARAT Vekilimize sizler adına teşekkür etmek istiyorum. Sağ olsunlar var olsunlar. Kendilerini ilk fırsatta Salmanda tekrar ağırlamak için sizler adına buradan davet ediyorum.
 
                                      Seçim dönemi boyunca bana ve değerli encümen arkadaşlarıma güvenen ve desteğini esirgemeyen isimlerini buradan tek tek yazamadığım saygıdeğer Salmanlı hemşerilerimede ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Sizleri hiç mahcup etmeyeceğim.
 
                                      Başından beri bana güvenen ve destekleyen bütün arkadaşlarıma ve hemşerilerime tekrar teşekkür eder Allahtan sağlık sıhhat ve afiyetler diliyorum. Ayrıca Bundan Önce Salman Beldemize Hizmet Eden Başkanlarımızada sizler adına teşekkür ediyorum. Onlara büyüğüm olarak hep danışacağım. Hep istişare edeceğim.


                                      Ayrıca Başkanlık yarışı yaptığım değerli aday arkadaşlarımada seçim boyunca gösterdikleri seviyeli yarıştan dolayı teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.
 
                                                                                                Mehmet DEMİRCİ
 
                                                                                         SALMAN BELEDİYE BAŞKANI

 

Related Articles

1 Yorum

  1. sayın başkandan ve kurumu bulunduğu hükümetden salman kasabası için görülmedik hizmet beklemekteyiz fakat şu anana kadar böyle bir atılım olmamıştır onun için yaklaşan seçimlerde hükümetten yana nasıl bir tavır alacağımızı bizde bilmemekteyiz başlayan yol bitmemiştir. sağlık ocağı yapılmamıştır.jandarma binası yoktur.ana yollara mıcır serilmemiştir.lise binası halaen belediye binasıdır.mevcut belediye su deposunun lojmanıdır.gelişen türkiyede gelişmeyen salman vardır.samsun bağlantı yolu cile haline geldi bu yaz bitmesi lazımdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar