6 Ekim 2022 Per

SALMAN BELEDİYE BAŞKANI HEMŞERİLERİNE HİZMET İÇİN YOLLARDA

29 Mart Yerel seçimlerinde AK Partiden aday olup Salman Belediye başkanı olan Mehmet DEMİRCİ Salman ve Salmanlıya hizmet için her fırsatı değerlendirmek ve hakettiğimiz hizmetleri almak için gerekirse kapı kapı dolaşmaktan gocunmam dedi.
Ankara’da Başbakanın Başkanlığında yapılan Belde Belediye Başkanlarının katıldığı toplantıda bir çok belediye başkanı ve Milletvekili ile görüşme fırsatı bulduğunu,özellikle Ordu Milletvekili hemşerimiz Mustafa HAMARAT ile faydalı bir görüşme yaptığını bu çerçevede İstanbulda’da bir dizi görüşmeler yaptığını söyledi.

İstanbul’da Sultanbeyli  belediye başkanı Sayın Hüseyin KESKİN ve Belediye Başkan yardımcısı hemşerimiz Sayın Ahmet DEMİR’İ Ziyaret ettim.Belediye başkanımız bizleri çok sıcak bir ortamda ağırladı ve dinledi.Belediye başkan yardımcısı olan hemşerimiz Salman belediyesinin problemlerini bildiğini ve elinden gelen her desteği bizlere vereceğini söyledi.

İstanbulda Büyükşehir Belediyesi Genel sekreter yardımcısı Sabri DERELİ beyi makamında ziyaret ettim.Bu ziyarette bizlere yardımcı olmalarını rica ettim.Sağolsunlar bizi dinleyip taleplerimizi değerlendireceklerini imkanlar ölçüsünde yardımcı olacaklarını söylediler.

Ayrıca Esenyurt Belediyesi belediye meclis üyelerini Ziyaret ettim.Kendileri ile karşılıklı fikir alışverişi yaptık. Bu arada fırsatlarım ölçüsünde Akkuş’lu hemşerilerimizin derneklerini,işyerlerini ve evlerini ziyeret ettim.Faydalı bir çok görüşme ve ziyaretten sonra Salmanlı hemşerilerimizle hasret giderdim. 

Her ziyaretimin ve görüşmemin ortak konusu Salmanlı hemşerilerim ve Salman Belediyesidir.Söz verdiğim gibi Her şey Salman ve Salmanlı için.
Bütün hemşerilerime selam ve saygılarımı sunarım.

Mehmet DEMİRCİ

Salman Belediye BAŞKANI

Related Articles

1 Yorum

  1. Salman Belediye Başkanı Sayın Mehmet Demircinin çalışmalarına bizzat şahit olup, uğraşlarını canı gönülden tebrik ediyorum. Göreve gelir gelmez siyasi bürokrasi gerekse de ikili ilişkileri ile Salman beldemize bişeyler kazandırmak isteği bizim de yüzümüzü güldürüyor. Kendisinden bu çalışmalarının sonunun gelmemesini ve yapabildiğinin en iyisini yapmasını istiyoruz. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
15AboneAbone Ol

Çok Okunanlar