18 Haziran 2024 Sal

Salman Belediyesi Merkezde Yolları Çakıllama Çalışmalarına Başladı

Çakıl Kırma Makinası Salman'da Çok İşler Yapacak

Salman Belediyesi

 

Merkezde Yolları Çakıllama Çalışmalarına Başladı

 

Salman Beldesinde çalışmalar hızlandı

 

Salman Belediyesi çakıl kırma makinesi geldi kırma ve dökme projesini üst yol uygulaması ile başlattı.

 

Belediye başkanımızla yaz tatilindeki görüşmelerimizde bizlere bir projesini açıklamıştı. Dün itibari ile bileri bilgilendirerek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

Yaz mevsiminde başladığı Salman Salıpazarı yolu genişletme ve onarım çalışmaları esnasında yoldaki büyük kayaları değerlendirmek amacı ile Kementli Mahallesi yolu üzerindeki araziye biriktiriyordu. Bu kaya parçalarını ilerleyen günlerde kırım makinesi ile kırıp salman yollarına mıcır kaplama çalışmaları yapacağını belirtmişti. Gayretleri sonucunda kırım makinesinin getirerek geçen haftalarda bu kayaları mıcır haline getirmeye başladı.

 

Bu kırımlarda elde edilen mıcırları salman ikinci caddesi olan Pazar yeri olarak bilinen sebze hali ve yeni oyun parkının geçtiği üst cadde yolu mıcır dökme işlemine başlamıştır. Bundan sonra çamur ve yürümesi zor olan üst yoldaki çalışmalar sonrasında Salman halkı biraz rahatlayacağı gözleniyor.

 

Salman Karataş Mahallesi yolu ile ilgili sorduğumuz soru üzerine Sayın Demirci şunları belirti. Biz hizmeti ihtiyaç olduğu için yapıyoruz yıllardır oy değeri yok çıkacak oy belli az diye göz ardı edilen Karataş mahallesinde hizmetin gitmemesi bizleri bu yola yöneltti çünkü bizim buradan alacağımız oy az diye olaya yaklaşamayız bir mağduriyet var ise biz oraya hizmet götürmeyi kendimize görev bildik. Oy için değil hak ve hizmet için bu yolu yapacaklarını belirtmiştir.

 

Salman Belediye başkanımıza Karataş yolundan sonran hem çakıl dökme hem de kendi çakılını imalat çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz.   Haber: www.salmankasabasi.com ALİ GÖK / Foto: Turgay Mıhçı -19   Eylül 2011 Salı   

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar