22 Şubat 2024 Per

Sağlık Konusunda Biraz Daha Özveri

Sağlık Konusu Ertelemeye Gelmez

Resimler: www.seferli.com internet sitesinden

Bu resimlerin nereye ait olduğundan çok, neden sağlık konusuna dikkat edilmiyor. Bu konuda herkesin kafa yormasını bekliyoruz. Resimin birisi bir okulun yemekhanesi, diğer resim bir sokaktan görünüm, Yemekhanede Öğrenciler Yemek Yiyiyorlar, sonrasında ise, belki o çocuklar, belki Eğitimciler, belki de Orda yaşayan insanlarımız sokakta dolaşacaklar, Sorumlu habercilik gereği istemeden de olsa bu haberi yaptık. Ancak, her iki resimdeki yerleri belirtmiyoruz ki, en kısa sürede gereken düzenlemeler ve gereken tedbirlerin alındığını en kısa sürede bizlere bildirmeleri halinde ve bu resimdeki yerlerin temiz halini bize göndermeleri halinde temiz hali ile tekrar haber yapacağımızı belirtmek isteriz.

Bu haberi görünce bizlere kızanlar olacağını da gayet iyi biliyoruz. Ama sormak lazım, bazı şeyleri görmeyelim mi, duymayalımı mı? yoksa herkesin anlayışlı olup, basın da görevi yapıyor anlayışı içinde mi düşünüyorsunuz. Yorum Siz değerli ziyaretçilerimizin, Kişilerin ve kurumlarında belki haklı nedenleri olabilir. Amaç en güzele ve en iyiye koşmak olmalıdır.

YEMEKHANENİN DUVARININ NEMİ KONUSUNDA

İLGİLİ KİŞİLERDEN ALDIĞIMIZ BİLGİYİ AÇIKLIYORUZ

"Okulumuz yeni yapıldı. Eğitim ve öğretime geçen sene açıldı. İnşaatı yapan firma henüz tam olarak okulu bitmiş durumda resmi olarak devir etmedi. dolayısı ile de okuldaki inşaat ile ilgili çıkabilecek tüm sorunları işi yapan firma tamamlayacaktır. Bizler bu konuda resmi yazışmalarımızı ilgili yerler ile yaptık. Söz konusu firmanın bir an evvel gelip tüm eksiklikleri gidermesini bekliyoruz. Ayrıca burası aslında yemekhane değil asıl yemekhane tamamlanmadığı için gecici olarak burası kullanılıyor. Okulumuz yeni, eksiklikleri olabilir. Ancak ilgili ve yetkili kurum ve kişilerle irtibat halindeyiz. Tüm sorunları çözeceğiz. Konun önemini ve sağlık boyutunu da iyi biliyoruz. Vatandaşlarımız ve öğrencilerimiz merak etmesinler sorunları giderilmesi için gayret gösteren eğitimciler vardır. Görevlerinin en şekilde yapmaktadırlar."

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar