27 Eylül 2021 Pts

Sağlık Konusunda Akkuşlu Hayırseverlere Tebrikler

10 Gönüllü Hayırsever, Akkuş Devlet Hastanesinin 3. Katının Bakım ve Onarımını Yaptırıyorlar

AKKUŞ DEVLET HASTANESİNİN

3. KATININ BAKIM, ONARIM VE TADİLATINI

İlçe Merkezindeki 10 gönüllü hayırsever yaptırıyor.

Bilindiği üzere geçen sene Hastane İdaresi kendi imkanları ile 1. ve 2. katın tamir, bakım ve onarımlarını yaptırmıştı. Gene bilindiği üzere 2 hayırseverde tam donanımlı birer tane özel oda yaptırmıştı. Akkuş Belediyesi de Hastanenin Bahçesine parke taşı döşemişti. Sitemizden de takip ettiğiniz gibi yaklaşık 1 ay önce de özellikle siyasilerin destekleri ile tam donanımlı bir ambulans hastanemize gelmişti.

İlçe Merkezindeki 10 hayırseverin bir araya gelerek hastanemizin 3. katında bakım, onarım ve tadilat yaptırmak süretiyle hastanemizin içersindeki tamir işlemleri bitmiş olacak, yeni hizmete açılan, acil servis bölümüne de unutmadan sizlere hatırlatalım.

Bizler gurbetten nasıl yardımcı olalım hesabını yaparken, ilçe merkezindeki hayırsever Akkuşluları tebrik etmemek elde mi, hepsini de site yönetimi olarak tebrik ediyoruz. Allah yaptığınız yardımları kabul etsin. Bu vesile ile Hastanenin yapılmasına karar verilmesinden bu günlere kadar hayrı olan herkesten yardımı olan herkesten Allah Razı Olsun.

Bir Aksilik Olmaz ise 15 yada 20 gün içinde 3. katın tamiratı bitecek, hemen devamında ise Hastanenin dış cephesi boyanacak.

İlerieyen günlerde inşallah Ameliyathanenin de yapılmasındaki gelişmeleri sizlere duyuracağız. Bu konuda çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

Çok yakında Pratisyen Doktor atamaları kurası var. İlçemiz hastanesine yeni doktorları bekliyoruz.

Hastane yönetimi ve Başhekimliği, Özellikle yıllar önce ilçeden göç giden gerek yurt içinde gerek yurt dışında bulunan kişilerin son günlerde kadastro çalışmalarını takip etmek için yada yıllık izinlerini geçirmek için, Akkuş ve köylerine gelince, Akkuş Devlet Hastanesini ziyaret etmelerini, yapılan çalışmaları görmelerini ve gurur duyacakları bir hizmeti ve çalışmayı görmelerini sanırım çok istiyorlar. Çalışmalara yardımcı olmak yada olmamak gibi düşünmeden yapılan çalışamaları görmek ve geri döndüklerinde gurur ile çevrelerine anlatacakları hizmeti ziyaret etmeleri herhalde çok da zaman almaz.

Tebriklerin en büyüğünü en sona sakladık ki Akkuş Devlet Hastanesi,  Hastane Başhekimliği, Hastane Müdürü, tüm sağlık, Teknik ve idari personeli tebrik ediyoruz. Özverili çalışmalar ile bu günlere gelinde, Site yönetimi olarak tekrar tekrar teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Related Articles

1 Yorum

  1. SAYGIDEĞER ESNAFLARIMIZA ,AKKUŞTA BİR İLKE İMZA ATTIKLARI VE EN MÜHİM OLAN SAĞLIK KONUSUYLA AKKUŞLU ESNAFLAR OLARAK DAYANIŞMA İÇERSİNDE, HASTANEMİZDE YAPTIKLARI BU GÜZİDE VE ÖRNEK DAVRANIŞLARINDAN DOLAYI KENDİLERİNE KİM OLDUKLARINI BİLMİYORUM AMA TEŞEKKÜR ETMEK GELDİ İÇİMDEN, SİZLERE SAYGI DUYUYORUM, ÖRNEK İNSANLAR OLARAK DİĞER ESNAFLARIMIZADA İMTİSAL NUMUNESİ OLMASI BAKIMINDAN, SAĞOLU VAR OLUN DİYORUM.TEBRİKLER VE TEŞEKKÜRLER AKKUŞUMUZUN DEĞERLİ SEÇİLMİŞ ESNAFLARI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,459BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
14AboneAbone Ol

Çok Okunanlar