7 Aralık 2022 Çar

Sağlık Çalışanı, Zonguldak Dernek Yönetim Üyesi, Zonguldak Akkuş Gürgen Spor Sorumlusu, Zonguldak ve Akkuş Spor Fanatik Taraftarı İbrahim SEVİNDİK Korona Virüs Hastalığına Yakalandı.

Sağlık Çalışanı,

Zonguldak Dernek Yönetim Üyesi,

Zonguldak Akkuş Gürgen Spor Sorumlusu,

Zonguldak ve Akkuş Spor Fanatik Taraftarı

İbrahim SEVİNDİK

Korona Virüs Hastalığına Yakalandı.

Aslen Akkuş İlçesi Kuşçulu Mahallesi Sevkili Semtinden olup Zonguldak’ta ikamet eden ve Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Yoğun Bakım servisinde 18 yıldır görev yapan İbrahim SEVİNDİK Korona Virüs hastalığına yakalandı.

İbrahim SEVİNDİK’i Özellikle Zonguldak ve Akkuşlular Sosyal Medyayı çok iyi kullanmasından ve süper paylaşımlarından iyi tanımaktadırlar. Sevindik’in hani derler 10 parmağında 10 marifet aktif olarak görev aldığı bir çok faaliyetleri bulunmaktadır. Haber başlığında da belirtildiği gibi bir kaç tane etkinliklerini sayalım isterseniz. Sağlık Çalışanı, Zonguldak Dernek Yönetim Üyesi, Zonguldak Akkuş Gürgen Spor Sorumlusu, Zonguldak ve Akkuş Spor Fanatik Taraftarı, Aile Reisi, Akraba düşkünü ve en önemlisi kalbi güzel ve insanları çok seven biri İbrahim SEVİNDİK

Bu kadar güzelliklere sahip kardeşimize Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ekibi olarak çok geçmiş olsun diyoruz. Naz yapmadan çok çabuk iyileşmesini bekliyoruz. Bu kadar faaliyetleri kim yapacak. Hemen iyileşip işlerinin başına geçmesini acilen temenni ediyoruz.  Yüce Mevla’dan kendisini yaşlı olan Annesine, eşine, 3 çocuğuna ve sevdiklerine bağışlamasını diliyoruz.

Related Articles

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
15AboneAbone Ol

Çok Okunanlar