25.Oca.2021
ad

Yazar hakkında

3 Yorumlar

 1. Salih Tümkaya

  Üniversitelerden atılmayı kladıracak olan yasa tasarısının meclis tatilinden sonra çıkıp çıkmaması pekçok kişi için bir anlam ifade etmemektedir..

  Yanıt
 2. Ş.F.

  İNANIN İŞ BAŞINA VARINCA MECLİSİ TIKAMAK İÇİN ELİNDEN GELENİ ARDINA KOYMAYANLAR, BUGÜN ÇOK ÇALIŞIYORUZ DİYEREK ŞİKAYET EDENLERDİR. ONLAR BİLMİYOLARKİ TÜRKİYEDE ONLARIN GÖRÜŞMELERİ SONUNDA OH BE DİYECEK NİCE İNSAN VAR… İŞ ZAMANI MECLİSİ TIKAMAK İÇİN YAPILAN İŞLER NE KADAR GEREKSİZ İSE ÇOK ÇALIŞIYORUZ DİYE YAPILAN AÇIKLAMADA O KADAR GEREKSİZ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. LAF OLSUN DİYE SÖYLENMİŞ

  Yanıt
 3. İhsan ÇAM..

  TBMM’nin çalışma saatlerinin çok uzun olduğundan şikayet edenler olduğunu görüyoruz. Haklıdırlar değillerdir o konuya girmek istemiyoruz. Ancak şu konuyu hep beraber yaşadık ve gördük. Zaman zaman Meclis Genel Kurulunun çalışmalarını tıkamak için bir çok siyasi parti vekilleri ellerinden geleni yapmışlarır. Nasıl mı? Anayasa Maddeleri görüşmeleri sırasında bir çok vekil o kadar çok gündem dışı söz olarak ve farklı konularda söz alarak çok kısa bir sürede görüşülecek olan konuların haftalarca uzamalarına neden olmuşlardır. Halen gene Mecliste gündem dışı sözler alınarak meclisin çalışmalarının uzaması için çaba harcayan vekiller vardır. Şimdi meclisin çalışmalarını aksatmak için çaba harcayacaksın. Sonra da geç saatlere kadar neden çalışıyoruz diye itiraz edeceksin.

  Benim eleştirim sadece bir partiye değil, meclis çalışmalarını tıkamak için çaba harcayanlaradır.
  Meclis’de görüşülecek o kadar çok kanun maddesi varkı, ve onlarca bakanlığın ve kuruluşun görüşmeyi beklediği kanun taslakları var ki, dolaysı ile sayın vekillerimizde özveride bulunmalı ve bir an evvel bekleyen bu konunların sonuçlanması için ellerinden geleni yapmalıdırlar.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ