25.Kas.2020
ad

Yazar hakkında

5 Yorumlar

 1. ALİ EFİL

  Maaşallah Ramazan TINKIR Bey bayağı hızlı mesafe alıyor,muhalif parti adaylarını sitayişle yazmış olması bayağı popülist kaçmış,renkli bir kişilik netekim..

  Yanıt
 2. Ramazan TINKIR

  TEŞEKKÜR MESAJI;

  AKKUŞ İLÇESİ İNTERNET SİTESİNİN DEĞERLİ YÖNETİCİLERİ,bu siteye gönül veren çok değerli ekip arkadaşlarım ,Sitedeki köşe yazarlığı görevimden kendi isteğimle ayrıldım.Bu güzel ortamda ve bu güzel ekibin içinde bana amatörcede olsa duygularımı yazma fırsatı veren arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.
  Ayrıca bu güzel ekibin içinde olan değerli arkadaşlarıma ve hemşerilerimede başarılar diliyorum.

  Siteden ayrılış sebebimi hemşerilerimle kısaca paylaşmak istiyorum.Saygıdeğer hemşerilerim biliyorsunuz AK PARTİ AKKUŞ İLÇE YÖNETİMİNDE görev aldım.Şu anda önümüzde 29 mart 2009 da yapılacak yerel seçimler var.Bu seçimlerde partim bana Seçim işleri Başkanlığı gibi önemli bir görev verdi.Amacım bu dönemde AK Parti Belediye Başkan adaylarını ,İl Genel Meclis adaylarını ve adaylarımızın projelerini sizlere anlatmak olacak.

  Biliyorsunuz seçimler insanımızın önüne 5 yılda bir geliyor.Bu seçimlerde her partinin adayının amacı Akkuş Halkına daha iyi hizmet yapacağını anlatmak ve seçilmeye çalışmak olacaktır.AK PARTİ AKKUŞ İLÇE Yönetimi olarak bizlerin amacıda partimizin adaylarını ve yapacaklarını sizlere en iyi şekilde anlatmak ve her seçim bölgesinde başarılı olmaktır.

  Bu seçimde AKKUŞ İlçe Belediyesine belediye Başkanı olmak için şu ana kadar bildiğim kadarı ile dört aday başvurdu.

  AK PARTİNİN ADAYI Eğitimci,İlahiyatcı Mustafa İsmail EFİLOĞLU Hocamızdır.
  Demokrat Partinin adayı Genç işadamı ve müteşebbis Erol SAVAŞ Kardeşimizdir.

  CHP\’nin adayı Akkuş\’umuzun en eski ecz.sahibi Ergüder EFİL Abimizdir.
  MHP\’nin adayı Emekli İcra Müdürü Muammer TÜRKMEN arkadaşımızdır.

  Ben AK Parti İlçe Başkan Vekili ve seçim işleri başkanı olarak Başta kendi adayımız olmak üzere hepsine bol şanslar diliyorum.
  Akkuş\’da çok demokratik ve seviyeli bir seçim olacağına inanıyorum.
  Bu vesile ile Site yönetimine ve değerli ekibine bir kez daha teşekkür ediyor başarılar diliyorum.

  Ayrıca Akkuş\’lu hemşerilerimizede en derin saygılarımı sunarım.

  Zir.Müh.Ramazan TINKIR

  AK PARTİ AKKUŞ İLÇE BAŞKAN VK.

  SEÇİM İŞLERİ BAŞKANI

  Site Yönetimi: Ramazan Ağbi Teşekkür ederiz. Açıklama için

  Yanıt
 3. fatih tınkır

  SİTE YÖNETİMİ TEK YÖNLÜ DÜŞÜNMEYECEĞİZ DİYORSUNUZ BİR HABERİNİZE DÜŞÜMCEMİ KELİMELERİMİ SEÇEREK GAYET DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE YAZIYORUZ İŞİNİZE GELMİYOR YORUMUMUZ YAYINLANMIYOR.OYSAKİ BAŞKA HABERİNİZİ DESTEKLER YORUM YAZSAK TIK SAYFADA YANİ BIRAKIN BU AİDLİZ LAFLARINI BOL ŞANS

  Site Yönetimi: Helbette ki, yazınızda vardır muakak bir durum ki yayınlanmamış, O kadar kişinin yayınlanıyor da siziki neden yayınlanmasın. Yada diğer yazılarınızı yayınlandı da bir yazınız yayınlanmadı ise demek ki bir sıkıntı var. Site yönetimi gelen yazıları denetliyor. Uygun olanlar yayınlanıyor.

  Yanıt
 4. sergen

  AKKUSİLCESİ.COM
  BU SİTEYE NELER OLUYOR BÖYLE NİÇİN SİTE YAZARLARI BİRBİR AYRILIYOR.
  YOLUNDA GİTMEYEN ŞEYLER NELER?
  NİÇİN BİR DÖNEM SİTENİN GÖZBEBEĞİ OLAN KİŞİLER AYRILIYOR?
  SEBEP SİTE YÖNETİMİMİ YOKSA FARKLI BİR ŞEY Mİ?
  HER GÜN BİZ İLK OLARAK AKKUŞTAN HABER ALMAK İÇİN BU SİTEYİ AÇIYORUZ YOLUNDA GİTMEYEN ŞEYLERİ ÖĞRENMEK HAKKIMIZ????
  CEVAPLARI BEKLİYORUZ:::-????

  SİTE YÖNETİMİ: Her şey yolunda hiç bir sıkıntı yok. Bazı kişiler konulara bir iki yönü ile bakıyorlar. Biz ise geneli düşünmek durumundayız. Bir haber yada bir resim fotoğraf yayınlanmadı diye siteden ayrılan kişilere de saygımız var. Ama biz bu siteyi bir günlük ve bir resim ve bir yazı yayınlamak için kurmadık ki, Buna alışamayan ve siyasi konuları ön plana çıkararak siteden ayrılan kişilere de ne diyelim saygı duyarız. Diğer bir konuda sitenin prensipleri var. Prensiplere uymayan kişilerde ben yokum derse saygı duyarız. Bizim yolumuz uzun ve emin adımlara çok çok iyiiye gidiyoruz. Bu işler kolay olsa idi herkes yapardı. Ayrıca bir konunun da altını çizelim. Ayrılan son 3 kişi ile dostluklarımız devam ediyor. Konuşuyoruz. Arkadaşlıklarımız ve Akkuş için neler yapılabileceğini konuşuyoruz. Olur bazen ferdi düşünceler. Ama site yönetimi olarak bizim öyle bir lüksümüz olamaz. Site ile ilgili her konuda bilgi alabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz. Ancak bir sonraki sefere lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.

  Yanıt
 5. ADİL GÜL

  Ramazan tıngır kardeşimize calışmalarından dolayı teşekkür ederiz.nedeni nedir bilirmisiniz çünkü oda gercek akkuş,lu her zaman akkuşlularla beraber olmayı tercih ettiği için ve akkuşa hizmet için var olduğu için onu tebrik ediyorum ve teşekkürlerimi sunuyorum kardeşimiz her ne kadar gurbettede görev yapsa her zaman akkuş,un yanında oldu emekli oldu yine akkuş,lularla beraber hizmete devam dedi helal olsun. sevgi saygımla selamlıyorum ve kendisinede çok teşekkür ediyorum.(RAMAZAN KARDEŞİMİZ HER NE PARTİDEN OLURSA OLSUN AYRIM YAPMADAN AKKUŞ,İÇİN HİZMETTE HERKESİN YANINDADIR GÖREN GÖZ KILAVUZ İSTEMEZ KİM BUNUN GİBİ AKKUŞ,LUNUN YANIDA OLDU HER NE OLURSA OLSUN TEBRİK ETMEK GEREKİR.SELAMLAR.BURDA PARTİ DEĞİL MESELE AKKUŞ MESELESİDİR.HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR VE AKKUŞ,A HİZMET DEMEKTİR

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ