24.Kas.2020
ad

Yazar hakkında

4 Yorumlar

 1. Orhan DOĞANGÜNEŞ

  Veysel Hocam,

  Yazılarını beğenerek takip ettiğim bir insanın,yazılarımı beğenerek takip etmesi gerçekten gurur verici.Evet,bu yazım Haber7 de yayınlanan üçüncü köşe yazım.Bu ayrıntının ilginizi çekmesi beni mutlu etmiştir.

  Selam ve saygılarımla.

  Yanıt
 2. VEYSEL SENSOY

  Orhan kardeşmiz güzel yazılar çıkarmakta. Gözden kaçıranlar için de duyurmak isterim ki Haber7 Misafir Yazarlar köşesinde yazısı yayımlanmıştır. Ulusal bazda makale yayımlayan genç bir yazarımız…Tebrikler güzel kardeşim. Yazılarını beğenerek takip ediyorum.

  Selam ve muhabbetlerimle;

  Yanıt
 3. Orhan DOĞANGÜNEŞ

  Hüseyin Bey,

  Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.Akkuşluyum,ayrıca sitemizin Seferli Beldesi muhabiriyim.Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Kimya bölümü üçüncü sınıf öğrencisiyim.Memleketimi,dinimi,dilimi,insanımı seviyorum.Emeğe saygı duyan ve okumayı seven insanları daha çok seviyorum.Siz okudukça,ben yazmaya devam edeceğim inşallah.

  Saygılarımla.

  Yanıt
 4. Hüseyin GÜL

  Bu kardeşimi tanımıyorum ama ağızlarına sağlık diyorum. Din bezirganlarının Akif’in ifadesiyle milliyeti inkar ederek batıcı özgürlükçü kesilip ortalıkta cirit attıkları bu zamanda böyle güzel bir yazı ile hislerimize tercüman olmasından büyük mutluluk duydum. Yazılarının devamını diliyor, sevgilerimi sunuyorum.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ