5 Aralık 2022 Pts

Ortabölme Köyü Derneğinin Çanakkale Gezisi

Atalarımızın şehit olduğu yerleri ilk defa görmenin verdiği heyacanla ve gururla şehitlikleri gezmişlerdir.

Kağıthane Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlemiş olduğuz Çanakkale Gezileri gerçekleştirilmiştir.1. grup 12 Nisan Cumartesi Günü,2. grup 13 Nisan Pazar Günü Çanakkale’yi gezmişlerdir. Geziye katılanlar Çanakkale’yi ve atalarımızın şehit olduğu yerleri ilk defa görmenin verdiği heyacanla ve gururla şehitlikleri gezmişlerdir.

Katkılarından dolayı Kağıthane Belediyesi çalışanlarına ve başkan Fazlı Kılıç’a teşekkür ederiz.

Dernek Başkanı:Şükrü Filiz

Related Articles

6 YORUMLAR

  1. ortabölme derneğinin organize ettiği ve kağıthane Belediyesi tarafından tertiplenen çanakkale gezisi için dernek başkanı Şükrü filiz’e teşekkür eder.Bu gibi sosyal etkinliklerin devamını dilerim.

  2. İnsanları bazı konularda cahil görmek ne kadar yanlış oraya gidenler sadece muharebenin nerelerde gerçekleştiğini görmek için gitmişlerdir benimde yakınım gitti vede çok güzel bilgi vermişler. Haberiniz olsun insanları duyarsız göremezsiniz sabit fikirli insanlar ne yapıyorsa bu memlekete zarar veriyor. orada ki insanların hemen hemen yarısını tanırım herkez farklı düşüncelere sahip ama aynı memleketin insanları olduğu için birleşmişler vatan toprağını görmeye gitmişler. Ülke ilerlemişse öyle düşünen kişiler sayesinde ilerlemiştir. Rahat etmek azda olsa gelirlerini arttırır diye her yeni geleni deni yorlar. Acaba sen hayatında böyle bir şey yaptın mı.

  3. selamün aleyküm akkuşlu hemşerilerim.bu organizeyi düzenleyen başta şükrü filiz beyi.ve yönetim kurulu ekibini tebrik ediyorum.böyle organizalar çok güzel .bende ankarada akkuşlular derneğinde yaklaşık 3 yıl yönetimde görev yaptım böyle organize lerin zorluğunu bilirim.başarılarınızın devamını dilerim.akkuş internet sitesi meyveli köyü muhabiri.DURSUN TAVŞANCI….

  4. orta bölme dernegi kagıthane belediyesi yardımıyla çanakkaleyi ziyaret etmeleri önemli ama daha önemlisi buran ne ders aldılar.
    atalarımızın canlarıyla koruduğu bu toprakları yabancılara satanlara karşı ne duşunuyorlar bence bu gezi kadar önemli

  5. orta bölme dernegi kagıthane belediyesi yardımıyla çanakkaleyi ziyaret etmeleri önemli ama daha önemlisi buran ne ders aldılar.
    atalarımızın canlarıyla koruduğu bu toprakları yabancılara satanlara karşı ne duşunuyorlar bence bu gezi kadar önemli

  6. bu gezıye katkıda bulunan dernek baskanımız ŞÜKRÜ FİLİz e teşekkur ederız bızı böyle guzel yerlere götürdüğü için sonsuz sayggılar sunarız emegi geçen herkese tesekkür ederız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
15AboneAbone Ol

Çok Okunanlar